Wpis z mikrobloga

@Axelio: axelio.bądź dociekliwy i znajdź kto wymyślił tą bajkę na Wykopie. Wielokrotnie to prostowałem, ale jak widać Tobie to pasuje. Wyrzuciłem do śmieci wszystko co było związane z moim starym życiem. Ty, jak widzę wierzysz w bajki. Sorry, nie do mnie te zarzuty tylko do mitotwórców. Życzę powodzenia w dociekaniu :) Zdziwisz się. Axelio, jeżeli czegoś nie wiesz - to lepiej nie zabieraj głosu. OK? :) To Ty wpadasz w pułapkę
@kubatre1: A to nie było czasem tak, że pan profesor się pojawił na warszawskim piwie i później to Axelio powiedział, że pan profesor ma tytuł profesora? Chociaż przyznaję, że nigdy nie dociekałem czy nadzwyczajnego, czy belwederskiego.
@anonim1133: czytałeś co napisałem do poszukiwacza tanich sensacji Axelio? Biedaczynie wydaje się że odkrył Atlantydę. Szkoda, widziałem go nawet. Fajny, oddany swojej pasji chłopak. Nie wiem czemu usiłuje się dowartościować "demaskując" mnie, skoro nie przeprowadził swojego dochodzenia do końca. Axelio, być może nie zauważył, że Polska nie jedynym krajem przyznającym tytuły naukowe. Taki fajny, konfidencjonalny tryb doniesień wręcz mnie wzruszył. Nie wiem czy zapytać Axelio czy to tradycja rodzinna.Nie chcę żeby
@anonim1133: To nie przytyk do Ciebie konkretnie, tylko takie tam rozmyślania, ale zauważam pewną tendencję do przyginania do ziemi każdego, kto może wyróżnić się in plus ze społeczności wykopowej i wyśmiewania tych in minus. Gdyby chodziło przynajmniej o prostowanie czyjegoś rozdmuchanego ego, ale to najpierw tworzenie jakiejś alternatywnej rzeczywistości a potem obserwowanie z zadowoleniem jak się obiekt naszych przytyków wije i skwierczy. Ot, choćby cała ta wciąż się ciągnąca szopka z
@Ryu: odnoszę przykre wrażenie, że z plotkarzami walka jest przegrana przed rozpoczęciem meczu. Oni wiedzą swoje i możesz się rozebrać do szkieletu, żeby cokolwiek udowodnić... i dupa sałata. Będą chronili swoje odkrycie jak rugbyści jaja. Ten typ tak widocznie ma. Ewolucja musiała widocznie stworzyć typ wyjątkowego patologicznego sceptyka, który musi wzbogacić swój genotyp o brednię :(((
@kubatre1: dziubku drogi, miast argumentów ad presonam uprzejmie prosiłbym o doprecyzowanie azali rzeczony tytuł naukowy jest w istocie nadany przez krajowa tudzież zagramaniczna Alma Mater, czy też profesorstwo przyglnęło do waćpana jako i w czasach licealnych przylegają różnorakie pseudonimy niekoniecznie tylko artystyczne:>?