Wpis z mikrobloga

Postanowiłem jakoś wydrukować sobie to zdjęcie w takim dużym, fajnym formacie jakoś tak wiecie jak plakat tylko porządnie. Można chyba kupić taką usługę gdzieś nie? I powieszę sobie na ścianie za monitorem i całą zimę będzie mi przypominać, że to się skończy, wróci lato, słońce i ciepło. Życie ponownie zatriumfuje i jak będę zdołowany zimnem i ciemnością to zawsze będę mógł spojrzeć sobie na to zdjęcie i nabrać trochę otuchy. #bojowkalata ##!$%@? #fotografia #nadzieja
blekitny_orzel - Postanowiłem jakoś wydrukować sobie to zdjęcie w takim dużym, fajnym...

źródło: comment_DalVy4xAbAW2OehYtzUCV66VMNAFX9ki.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@blekitny_orzel: Samo zdjęcie jest w małej rozdzielczości - jeżeli będziesz chciał to wydrukować na dużym formacie, to będzie wyglądać co najmniej kiepsko.

A co do tematu - to da się. Wiele firm oferuje wydruk jednej sztuki plakatu (a jeżeli nie chcesz aż tak cebulić - to może na płótnie canvas?).
  • Odpowiedz
Samo zdjęcie jest w małej rozdzielczości - jeżeli będziesz chciał to wydrukować na dużym formacie, to będzie wyglądać co najmniej kiepsko.


@MrPickles: ooo... :( A jak oceniasz, w jakiej wielkości mogę wydrukować by wyglądało w miarę ładnie?
  • Odpowiedz
@blekitny_orzel:

Przy tej rozdzielczości może to być maksymalnie 30 cm x 50 cm.
Zauważ jednak, że samo zdjęcie jest lekko rozmazane - stąd lepiej dać z 1/3 mniejszy rozmiar wydruku, by nie bolało w oczy. Sam jednak przyznasz, że jest to raczej bardzo mały rozmiar, prawda?

Może warto znaleźć inny obrazek? Na przykład przy tym poniżej (1920px x 1080px), rozmiar wydruku może być już 100 cm x 55 cm (choć nawet
M.....s - @blekitny_orzel:

Przy tej rozdzielczości może to być maksymalnie 30 cm x...

źródło: comment_iCtMLGxBS7VGGOJJmyN5XiQB35uTL1U9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Przy tej rozdzielczości może to być maksymalnie 30 cm x 50 cm.

Zauważ jednak, że samo zdjęcie jest lekko rozmazane - stąd lepiej dać z 1/3 mniejszy rozmiar wydruku, by nie bolało w oczy. Sam jednak przyznasz, że jest to raczej bardzo mały rozmiar, prawda?


@MrPickles: Szlag... Szkoda kurde...

Może warto znaleźć inny obrazek?


@MrPickles: Na pewno jest wiele ładnych zdjęć lata ale ja się zakochałem w tym :) Dzięki
  • Odpowiedz
@coolface: W ogóle to zdjęcie nie ma nigdzie żadnej informacji o autorze ani nic... Nie wiem, trochę mi smutno teraz bo się zajarałem że sobie zrobię taki plakat i w ogóle... :( Dzięki też bardzo za odpowiedź w ogóle, na serio nie spodziewałem się, że ktoś faktycznie napisze mi co i jak z tym moim pomysłem :)
  • Odpowiedz
@blekitny_orzel: Największy rozmiar tego zdjęcia jaki znalazłem to 1280x720, ale skalowane z mniejszej rozdzielczości, więc pikseloza widoczna na kilometr. Google nic innego nie wypluwa przy wyszukiwaniu obrazem.

Poszukaj po prostu jakiegoś innego, podobnego zdjęcia (motyw nie jest jakiś oryginalny) i ewentualnie można dodać jakieś światła i kolorki w photoshopie jeśli będzie potrzeba.
  • Odpowiedz