Wpis z mikrobloga

te uczucie kiedy Twoje rówieśniczki rodzą dzieci, biorą śluby, a Ty siedzisz sobie na mirko, popijasz herbatkę z cytrynką i w sumie cieszysz się z tego, że to nie Ty będziesz musiała chować gówniaka przez 18 kolejnych lat życia.
  • 125
  • Odpowiedz
@fsfdjf: plus rakowe udostepnienia na fejsie, ajak przez przypadek na taka wpasc na ulicy to gadac tylko o pampersach umie. Glownie to mnie odstrasza od posiadania dzieci, ze laskom tak strasznie odbija
  • Odpowiedz
@Shavarus: no dobrze, może i nie chowa się do 18 roku życia, ale z pewnością jest się za takiego dzieciaka odpowiedzialnym aż do momentu kiedy osiągnie pełnoletność. przerąbana sprawa.
@dziecielinapala: mam dokładnie tak samo. nie znam matki, która zachowywałaby się normalnie po urodzeniu dziecka.
@sonep: a do czego to potrzebne?
  • Odpowiedz
@Shavarus: Bo nie mam domu na stale, wciaz mieszkam gdzies indziej i lubie swoje niezalezne zycie. Przy dziecku wzzystko musialbym mu podporzadkowac, koniec z moim wlasnym czasem. No nie wchodzi to w gre. Ostatnio mojemu paskowi spoznial sie okres i przezywalem ciezkie chwile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fsfdjf: Ja mam cisze, spokoj, czas dla siebie, przespane noce i na hajs nie narzekam. No moze roznie z ta cisza i spokojem, ale sa rzeczy ktore rekompensuja to.
Tez tak gadalem do czasu az sie moje prywatne osobiste nie pojawilo :)
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: Tak jak Ciebie mnie też takie przypadki odstraszają. Aczkolwiek spójrz na to z innej strony- pytasz takiej co u niej słychać, a że np ma na głowie tylko dziecko (bo skoro pampersy to pewnie macierzyński) to Ci szczerze mówi. Chyba że gówniak ma 3-4 lata(bo chyba wtedy już pampersy całkowicie odpadają), a co gorsza 20 to to już nazywamy paranoją ( ͡º ͜ʖ͡º)
edit: mówię
  • Odpowiedz