Wpis z mikrobloga

Uf...już się bałem że nie dostanę się do ligi weekendowej... nigdy więcej odpuszczania meczy, gold zawsze musi być.
Dopiero za 4 razem się udało. No ale jest...jutro rak, #!$%@? się i wylewy..no ale jakoś #!$%@? tak bez tej fify mi się żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takim czymś będę grał.. próbowałem grać 41212 ale kompletnie mi nie podeszło. Zawiedziony jestem Lacazettem trochę, niby więcej goli niż meczy ale strzela po 3-4 bramki w meczu a potem przez 2-3 mecze cisza... za to Martial w każdym meczu ma udział przy golach, chyba mój ulubiony piłkarz poniżej 100k.

#fut #fifa17
rabarbar2 - Uf...już się bałem że nie dostanę się do ligi weekendowej... nigdy więcej...

źródło: comment_vLw3VPBvz8YubJDRUJxt55p6HtFjzNsH.jpg

Pobierz
  • 10
@chim3ra: Dla Mnie SBC Kurzawa to najlepszy LO jakim grałem. A grałem wszystkimi najlepszymi oprócz Carlosa... Gra mi się nim bardzo podobnie jak Alabą z tym że jak ustawie mu wytyczne żeby zostawał z tyłu to zostaje a Alaba niestety przy każdej akcji i tak wędrował za daleko.

Co do Zoumy.. dużo ludzi na niego narzeka, ale ja jestem bardzo zadwolony. Wolałem dać jego niż Kościelnego.
Celuje w Golda 1 w
@rabarbar2: Pytam o Zoumę, bo w 16stce orałem jego IFem nieźle i byłem ciekaw jak sobie radzi w 17stce. Mam podobne odczucie co do Kurzawy - też bardzo go doceniam. Ja celuje zazwyczaj w Gold 1, a końcówka zawsze mi spieprzy bilans i mam Gold 2...
@chim3ra: No ja mam ten problem że zazwyczaj brakuje mi czasu... w piątki zwykłem chodzić na wódkę, to po pracy zdążę zagrać 3-5 meczy tylko...w sobotę na kacu gra się ciężko to nie raz odpuszczam...no i w niedziele nadganiam to czego nie zagrałem w sobotę i zawsze kończę w gold 3-2....
@rabarbar2: Najgorsze jest to, że od dobrych kilku tygodniu nic z tych paczek nie leci, same QS albo jakiś srebrny mi dupę trochę uratuje. Ciekawe kiedy nagrody miesięczne będą.
@chim3ra: podobno w przyszłym tygodniu... Ja to akurat na paczki narzekać nie mogę kilka walkoutów mi wpadło, nawet wczoraj za LW wpadł Courtois...jakiś czas temu wpadł też Pogba..także nie mam prawa narzekać :D