Wpis z mikrobloga

Mirki, trzymajcie za mnie kciuki ... pierwszy raz w życiu robię swój własny #startup. Do tej pory pracowałem tylko jako podwykonawca. Pierwsze kroki za mną. Kupiłem #domena dotkom, kupiłem szablon na themeforest, no i najważniejsze kodzę system-kobyłę sam jeden jedyny na placu boju. po nocach siedzę nad swoim projektem, a za dnia w #pracbaza #php. Tak że gały na zapałki ... ale jednak gdy biorę kolejny łyk kawy, rzucam okiem na wykop by poczuć się spokojnie, swojsko :D. Pozdrawiam! Jak tylko coś będzie widoczne w sieci rzucę Wam - zacnym krytykom - na pożarcie.
  • 7
@dabidi: .net .pl .info itp., podobnie brzmiące w .com też by się przydały ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście wszystko zależy czy startup wypali (czego ci życzę). No i przydałaby się w przyszłości rejestracja znaku towarowego.
@nihil_novi: dzięks za tipa ... na domenie motocykle125.pl tak zrobiłem. Mam najważniejsze kombinacje z myślnikiem i bez. pl-ki i com.pl-ki ... główną domenę kupiłem na aftermarket. Ale nie jestem przekonany czy warto je utrzymywać.