Wpis z mikrobloga

Wlasnie skonczylem 1szy scenariusz grajac daisy i wendy w arkham horror lcg. 2 cory wlasny deck. Szukanie wskazowek bylo mega szybkie i latwe, walkaz ghulami raczej tez bezproblemowa, kaplan ghuli natomiast 3 rundy byl bity zanim padl.

Teraz juz gralem kazda z 5 postaci i ciezko wybrac mi ulubiona. kazda gra sie zupelnie inaczej i chyba dlatego ta gra jest taka grywalna.

Polecam
#gryplanszowe #grybezpradu
  • 5
@Zorak: Hmm w Dunwichu jak będą kolejne postacie, one będą miały te same klasy co w CS (tj. Roland - Guardian)?

Wybacz jeszcze że offtopuje dalej, ale siedzę w pracy i własnie mnie wzięło na przemyslenia o grze xD a nie mam jej przy sobie.
A propo walki > 1 bohatera. Potwór może być tylko z jednym graczem w stanie 'engaged'?
Bo się własnie zastanawiam jak dwie osoby walczą z jednym
via Android
  • 1
@Sarseth w dunwitch postacie maja tylko 1 glowna klase (0-5lvl) i moga miec 5 kart lvl 0 z kazdej innej klasy + ofc neutralne (0-5).

Co do walki to nie musisz byc w zwarciu zeby atakowac. Zwarcie daje to:
Na minus: podczas zwarcia kazda inna akcja niz walka, unik i negocjacje powoduje atak potwora (czyli np jak jestes w zwarciu a masz bron na reku to zagranie jej powoduje atak (wyjatek to
@Sarseth: pare tipów.
scenariusz 2 jest ciezki solo nie licz na odkrycie wszystkich. ja jak gram na 2 poszukiwaczy to mam z 3-4 zaleczy czy jest daisy czy nie. im wiecej znajdziesz tym masz latwiej w 3 scenariuszu,

pamietam ze jak rolandem zabijesz potwora to bierzesz odrazu wskazowke z lokacji ;] czyli zabijajac potworki przeszukujesz teren. czasem dobrze brac akolite na klate i zawedrowac z nim do lokacji gdzie np shroud