Wpis z mikrobloga

Odkurzacz DYSON - Futurystyczne Dzieło Sztuki.

Kupiłem matce na święta ten odkurzacz ale nie widziałem go na oczy bo zamówiłem go z dostawą online do domu. (Ja uk, rodzice w PL)
Jako że odwiedziłem ich postanowiłem go przetestować i pierwsze wrażenie jest Proste... Jest to niesamowity sprzet nie piszac o jego futurystycznym ksztalcie oraz samej technologii jakiej Dyson uzyl przy jego budowie.
Odkurzacz jest tak wywazony ze swoją elektroszczotką że mozna go prowadzic jednym palcem poniewaz rura stanowi przeciwwage dla rekojesci z silnikiem i zbiornikiem.
Szczotka jest elektryczna z wieloma różnymi elementami zbierajacemi nieczystosci, śmiem stwierdzić prowadzi nieco użytkownika w trakcie sprzątania przez co odkurzacz niemal sam jedzie po podlodze.
W srodku jest opatentowany cyfrowy silnik generujacy sile ssacą w opatentowanej przez Dysona technologi cyklonowej.
Odkurzacz trzyma 25min na wbudowanej baterii
Ma stacje dokujacą ktora pozwala dokować odkurzacz na scianie po skonczeniu pracy przez co sam bedzie dalej ladowal swoja baterie przez ten czas.
Po naladowdalej do 100% ladowarka zmienia kolor diody pokazujac ze odkurzacz ma juz 100% baterii.

Drogi bo prawie 2000 papieru ale warto. Jest zadziwiajaco lekki a jednoczesnie niesamowicie stabilny oraz rewelacyjnie zbudowany z futurystycznym wygladem i technologiami uzytymi przez Dysona.
DYSON V6 Absolute. Polecam.

#agd #recenzja #dom #recenzja #nowetechnologie #dyson
A.....h - Odkurzacz DYSON - Futurystyczne Dzieło Sztuki.

Kupiłem matce na święta ten...

źródło: comment_7EslOJljoOdh1Ve9Zk5IuDgqv9tU3egQ.jpg

Pobierz
  • 7
@sxill mam nadzieje ze rozumiesz jezyk angielski bo w zadnym z momentow mojej recenzji nie wspomnialem o emisji lub braku emisji czasteczek wegla przez ten odkurzacz.... a o tym jest powyższy materiał. Tylko i wyłącznie.
Pozdrawiam.