Wpis z mikrobloga

Cześć, sprzedam sklep Internetowy z ekologicznymi produktami takie jak: pieluchy, środki czystości i inne.
Sklep działa na Prestashop z zakupioną skórką. Planowałem przeniesienia na Shoper (jest wykupione konto) niestety brakło czasu aby wszystko przenieść. Sprzedaż również prowadzona na Allegro.
Adres sklepu podam zainteresowanym na pw.

W grę wchodzi pełna sprzedaż tj.:
- domena
- hosting
- dostęp do allegro (99.8% pozytywnych, tylko 2 komentarze neutralne, brak negatywów) z 2000
- konta Facebook
- dane do dostawców
- pozostałe produkty

Sklep był zajęciem dodatkowym żony - niestety życie zweryfikowało, że potrzeba więcej czasu na prowadzenie takiego przedsięwzięcia.
Obrót z poprzedniego roku 32k brutto - potwierdzam paragonami z systemu wfirma.

Domena jest kojarzona przez paru kupujących, mamy stałych klientów na terenie Poznania.

Wystawię FV23%
Kwota jaka mnie interesuje to 5000zł netto za całość.
(Pozostały towar szacuje na ok. 3000zł brutto).

Jeżeli czegoś nie sprecyzowałem to proszę o pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sprzedam
  • 4
@peperone: Może ktoś się zainteresuje :)

Założenie sklepu na Presta to koszt praktycznie zerowy. Kupujesz domenę + hosting (ok. 100zł na rok).
Pozostaje kwestia skórki, możesz zamówić indywidualną lub kupić np. na themeforest koszt to ok. 50$
@genmic: znaczy ja tak powoli myśle bo prawda jest taka, zD działam na sezonowej niszy i jak przychodzi martwy okres to ledwo na ZUS starcza. Od jakiegos czasu myśle nad ucieczka od Allegro w stronę Neta (ofc Allegro nie odrzuca) i zastanawiałem się jak to jest z tymi platformami
@peperone: Allegro jest specyficzne przy sprzedaży. Kupujący to głównie osoby, które szukają produktu za jak najniższą cenę. Wyjątek to produkty, które nie są łatwo dostępne lub unikalne (możliwe, że nawet sezonowe). Plus jest taki, że szybko możemy coś sprzedać nawet w dużych ilościach. Allegro może być też testerem lub służyć do wyprzedaży.

Zdecydowanie lepiej mieć swoją platformę sprzedaży ze stałymi klientami, którzy wiedzą czego chcą i są gotowi za to zapłacić