Wpis z mikrobloga

na początku myślałam, że Adam Z. musi mieć z tym coś wspólnego, jednak teraz nie jestem taka pewna. Zastanawia mnie fakt, czy ktoś z tej imprezy pamięta, czy ona w klubie miała tę bransoletkę z napisem "powodzenia"? czy może są jakieś zdjęcia z tego dnia, gdzie można to sprawdzić? jakoś dziwnie mi z myślą, że mieszkam z partnerem i jesteśmy razem nie miesiąc, a kilka lat, a ja nie nie idę na jego pogrzeb. nie chcę się pożegnać? już nawet nie chodzi o to, kim on jest, aczkolwiek wiadomo - ABW = więcej możliwości.. ale być może zwyczajnie będąc zazdrosny, jakkolwiek zlokalizował, skad zadzwonił do niego Adam Z. , zjawił się na miejscu lub trochę dalej, jeśli na jego życzenie ktoś ich obserwował, to wiedział, dokąd ma przybyć. Adam Z. myślał, że oddaje ją w dobre ręce, wiec nie jest aż tak zdenerwowany na monitoringu, kiedy widzimy go już samego. ale być może widział, że jej chłoptaś, odbierając ją, był nerwowy, wyzwał od jakichś suk/pijaczek? może Adam O. nie miał zamiaru jej zabijać, może doszło do nieszczęśliwego wypadku, ale nie z udziałem Adama Z, tylko właśnie z jej partnerem? chciał jej pokazać, kto jest głową w tym związku i jak go upokarza, chodząc z innym po mieście do 3:00, a jego oklamala, że bedzie za godzinę o 23? uderzył ją w twarz, zatoczyła sie, upadła na głowe, śmierć na miejscu?
może chciała mu udowodnić, że ma go gdzieś, bo ma fajną faze i odeszła kawałek dalej, potykając się o coś i znów opcja z upadkiem na głowe?

ps. ktoś móglby wytłumaczyc mi, o co chodziło z tym słoikiem Winiary i sikaniem?
#ewatylman
  • 15
@hu-nows , gdzieś czytałam, że mogli zastraszyć Adama Z, wykorzystując swoją pozycję służbową i kazać mu zasłaniać się niepamięcią lub wziąć winę na siebie, bo w końcu i tak wiadomo, że on szedł z nią jako ostatnia osoba + mógł usłyszeć, że w przeciwnym wypadku tak jak Ewa, zginie jego siostra/mama/ojciec/partner.
i to w sumie nawet trzyma się kupy. nie od dzisiaj wiadomo, że jak ma się plecy w pracy/szkole/polityce, to praktycznie
@brazen: wersje udzialu jej chlopaka czy osob tzw trzecich analizowalismy tutaj bardzo dokladnie rok temu bo najbardziej wydawala nam sie prawdopodobna..Na filmiku z monitoringu na ktorym Adam idzie juz sam po zniknieciu Ewy widac ,ze lekko kuleje. Uznalismy wtedy ,ze ktos nagle przejal Ewke na Rocha a Adas dostal z kopa wiec spierdzielil.
Mnostwo zreszta bylo teorii ,niektore bardzo logiczne wiec jak masz sile to przeczytaj ten watek od listopada 2015
@brazen: a co do zdjec z imprezy to byly.Ktos gdzies wynalazl i wstawil.Cale towarzystwo z Ewa i Adamem. Pewnie duzo osob je skopiowalo - wtedy wszystko kopiowalismy bo takie perelki szybko znikaly..Moze sam je mam :P
@brazen to nie ma do końca sensu.
Adam Z nie mógłby jej zabić, patrząc na czas motoringowy.
Adam O. Jest faktycznie bardzo podejrzany, ale też wątpię aby ją zabił. Może ktoś od niego z pracy, ale po co? Po co ABW miałoby kryć swojego pracownika w takim stopniu, co mogła wiedzieć Ewa? Też średnio trzyma się to kupy, chyba że masz rację z bransoletka i smsem.
Najbardziej zaciekawiła mnie inna teoria -