Wpis z mikrobloga

@BeDoEl: Robią problemy z rozwiązaniem umowy, dużo jest o tym w sieci.
Gdzie konkretnie chcesz chodzić?
Ja korzystałem z tej w Bonarce ze 2-3 lata temu, jedna ławka, brak racka do przysiadów, raczej maszyny i fitnessy/crossfity.
@velky_strateg: No chodzę do tej w Bonarce już miesiąc, umowe podpisalem za namową koleżanki, jak mam zamiar korzystać do końca na umowie to nie będą robić potem problemów jakichś, bo wlasnie cos czytalem na ten temat?
No i rack do przysiadów jest(albo już jest :P), z atmosferą tak jak mówisz, kilku chłopa razem ze mną robi na wolnych ciężarach, reszta sobie biega albo robi jakieś crossfity.
@BeDoEl: Ja miałem umowę od sierpnia, więc w czerwcu następnego roku rozwiązywałem, z tego co pamiętam to policzyli mi chyba jeden miesiąc dodatkowo.
Generalnie nie polecam wiązać się umową i podawać nr konta.
Dużo osób pisało, że robią dziwne akcje przy rozwiązywaniu, np. że musi podpisać manager, a akurat go nie ma, to niech Pan przyjdzie w przyszłym tygodniu( ͡° ͜ʖ ͡°), ale mnie osobiście się udało
Bonarka nawet Ok. Jeśli robią problemy to do rzecznika praw, a nie przepychanki słowne. Znajoma ma drugą kartę i subkonto (inteligo) tylko do pure.
@bugg masz pewnie rację. No ale to tylko do końca maja, w czerwcu będę szukał czegoś na miesięczny karnet, a od lipca wracam do siebie na rejon że studiów i mam tam zaufana siłownię (cudna mordownia, ćwiczyłem tam całe święta z kolegami, rowerki i bieżnie to tam stoją tylko żeby się na nich rozgrzać :D)