Wpis z mikrobloga

Właśnie odebrałem parę dni temu Siaomi więc mój stary telefon, Samsung Galaxy S3 właśnie wrzucam na #rozdajo!

Telefon ma niecałe 2.5 roku. Trochę przycina, ale to żaden problem bo przecież jest ZA DARMO!!
Telefon zostanie wylosowany za pomocą MirkoRandom w święto Trzech Króli o godzinie 20 zeszłego roku. Jako, że dzisiaj wróciłem do prozy życia po małym urlopie to ZIELONKI TEZ BIORĄ UDZIAŁ!!!

Powodzenia!
s.....o - Właśnie odebrałem parę dni temu Siaomi więc mój stary telefon, Samsung Gala...

źródło: comment_oS6kt948NtBtd0dgAdxhjd7hGL0iqIHF.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@JoKo12PL: W sensie czemu wymienił koreańskie badziewie na porządny telefon chiński? Bo to rozsądne. Nadal Xiaomi robi wypaśne i dobre telefony na najwyższym poziomie. Ogólnie sporo chińskich telefonów jakościowo wcale nie odstaje od samsungów, LG itp. A w swoich cenach jakościowo biją odpowiedniki od samsunga itd. Ja nawet mając nieograniczoną gotówkę aktualnie brałbym nowe Xiaomi zamiast Apple czy Samsunga...
  • Odpowiedz
@Loloman: Ależ czytają, uwierz, plusy nie mają przecież żadnej wartości, więc czemu nie dać plusa opowi, który potem będzie się cieszył, że wyszła mu dobra zarzutka? Niech ma tę radość!
  • Odpowiedz
@Wink: Bo to głupie. Po pierwsze gorące są zasyfione gównem. Po drugie bo to oszustwo a nie zarzutka. Po trzecie bo dajemy atencję oszustowi. Po czwarte bo marnuje czas ludzi na przeczytanie tego oszustwa.
  • Odpowiedz