Wpis z mikrobloga

Właśnie odebrałem parę dni temu Siaomi więc mój stary telefon, Samsung Galaxy S3 właśnie wrzucam na #rozdajo!

Telefon ma niecałe 2.5 roku. Trochę przycina, ale to żaden problem bo przecież jest ZA DARMO!!
Telefon zostanie wylosowany za pomocą MirkoRandom w święto Trzech Króli o godzinie 20 zeszłego roku. Jako, że dzisiaj wróciłem do prozy życia po małym urlopie to ZIELONKI TEZ BIORĄ UDZIAŁ!!!

Powodzenia!
s.....o - Właśnie odebrałem parę dni temu Siaomi więc mój stary telefon, Samsung Gala...

źródło: comment_oS6kt948NtBtd0dgAdxhjd7hGL0iqIHF.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • 1
@Marc0 custom Romy typo cm są dużo wolniejsze od stockow i nigdy nigdy nie rozumiałem jarania sie nimi. Spróbuj custom Romy opartego na stocku. Ja w mojej s3 używałem QS-i9300. Teraz mam s4 i wystarczy mi root. Niczego więcej do szczęścia nie potrzeba.
  • Odpowiedz
@a2t1: To zależy, roomów jest od groma, miałem ich też trochę wgranych. Podałem po prostu najpopularniejszą alternatywę. Lepsze to niż wgrany fabrycznie room z SIII który jest chyba najgorszy z całej rodziny S. Nie znam osoby która nie wymieniała by ten telefon na inny ze względu na to że"muli".
  • Odpowiedz