Wpis z mikrobloga

@mamakazika Osobiście widziałem cztery razy w życiu UFO, z czego trzy na cztery razy był to dysk obracający się wokół własnej osi, a raz podejrzanie szybko zakręcające niebieskie światło na niebie
  • Odpowiedz
@RadoslavDuchovny: z jakiej odleglosci widziales te obiekty? Moje UFO to byly kule swiatla 10metrowej srednicy swiecace "wsobnym" nieziemskim swialem. Obracaly sie nad wierza koscielna pic rel w zaganiu jeszcze dwoje swiadkow widzialo to ze mna ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
dodatkowo bylam porwana przez szarakow mam implant i czasami czuje jak po mnie pełza pod skora #!$%@? i czasami wpadam w trans i ide do lasu gdy jest noc
  • Odpowiedz
@mamakazika: a tak wam powiem że kiedyś jak była burza i z jednej komórki na drzewo na dworze zdarło nam dach, podczas "akcji ratunkowej" drzewa zobaczyliśmy na niebie zieloną kulę/światło, za chmurami która przeleciała bezpośrednio nad nami. Była noc ale wszędzie było wszystko widać.
  • Odpowiedz
@mamakazika: jakie na zewnątrz czy do środka. Normalnie jakoś nie wiem. Tyle że na zielono. Co nas mega zdziwiło. Cała nasza czwórka to widziała. Nie dłużej niż 2 sekundy trwał przelot. Taką prędkość miało to coś.
  • Odpowiedz