Wpis z mikrobloga

Założyłem konto na #badoo i dałem 4 zdjęcia patrze a tam za wszystko trzeba płacić xD nawet za zobaczenie kto cię polubił lub napisanie do tej osoby to #!$%@? usuwam konto to oferują przez 3 dni możliwość posiadania premium żeby cie zatrzymać to zostałem te 3 dni.

Codziennie przez jakas godzine lajkowalem laski więć przez 3 dni z kilkaset się nazbierało. Miałem dopasowania z trzema, jedna zaraz po zalogowaniu jeszcze jak zdjęcia nie miałem więc jakiś bait żeby płacić za to żeby móc do niej napisać, druga z drugiego końca Polski i trzecia 18 latka xd ale twarz jak 14 latka więc nie pisze bo pojawi się u mnie stonoga łowca pedofili.

Próbowałem już wszędzie tylko nie na tinderze bo nawet smartfona nie mam a tam przez komputer nie można xD jak żyć panie premierze?
#tfwnogf
Pobierz
źródło: comment_Zh9pzH5F8XLI9Avt6WeHp2aLEN62c7vh.jpg
  • 19
@Mirkoblogger: kiedyś działał myk, ze jak wyślesz zaproszenie do ilus tam osób z maila to masz tydzień za free. Ja dodawałem byle jakie adresy w kontakty w mailu i działało. Sprawdź
@Klofta: no działa to chyba ale generalnie jak kilkaset dziewczyn przewinąłem i lajkowałem wszystkie jak leciały to nie wiem czy potrzebny mi jest tydzień więcej za free czy raczej brak brzydkiej mordy xD
@Mirkoblogger: Nie załamuj się na coś na co wpływu nie masz. Ja się zajmuje już czymś innym. Nawet kamień ostatnio spadł mi z serca, czuje błogość jak po przesłuchaniu Foydów albo Tame Impala. Prawdziwy mężczyzna nie przejmuje się swoim wyglądem xD