Wpis z mikrobloga

  • 0
@kowalale jak się wstrzymasz do weekendu to podjedziemy i Ci wymienię za free. Po co płacić matołom (mechanikom) skoro można samemu to zrobić :)
  • Odpowiedz
@HaDwaO:
A co zrobisz z zużytym olejem? Co zrobisz jak się okaże że gwint w korku spustowym jest popsuty? A jak gwint od filtra jest popsuty?
@kowalale:
W cywilizowanych warsztatach płacisz tylko za olej + filtr. Wymiana gratis. Masz paragon/fakturę i gwarancje na usługę.
  • Odpowiedz
@HaDwaO: @PanKracy582:
w mieście rodzinnym mam swojego mechanika, tu w szczecinie nie wiem gdzie jechać. Jeżeli mam zapłacić 50 zł więcej i mieć pewność, że będzie wszystko ok to ja nie widzę problemu, ale nie wiem gdzie jechać. filtr oczywiście też z chęcią bym wymienił, tak samo litr dokupił żeby mieć na dolewkę
  • Odpowiedz
@HaDwaO:
Był tu jakiś czas temu cebulak co spuścił olej w garażu i okazało się że korek trup. Musiał się #!$%@?ć w jakieś druciarstwo (korek wkręcony na poksipol, dobrze że nie #!$%@? na pakuły XD) i wykręcanie belki pod silnikiem.
No i co ze zużytym olejem zrobisz? Ja to wole mieć w dupie, wjeżdżam autem, idę wypić kawkę, płace i wyjeżdżam. Rączki czyściutkie, fakturkę sobie wezmę a robote zrobił ktoś kto
  • Odpowiedz
@kowalale: Ja polecam pana Cezarego z Auto Klinika na Dubois, tel. 91 42 41 588. Nie jest to warsztat z górnej półki, ale właściciel jest uczciwy, nie naciąga na niepotrzebne koszta. No i raczej nie ma tam "strefy klienta" i bezpłatnej kawy. Umawiasz się, zawozisz auto, zostawiasz je. Pan za kilka godzin dzwoni, mówi co trzeba zrobić i ile będzie kosztować, potem dzwoni jak skończone. Ja jestem zadowolony.
  • Odpowiedz