Wpis z mikrobloga

Jak to możliwe, że ten #!$%@? dalej się leczy mimo, że mam obrażenia od trucizny na 4sec i musi trafiać ( smite 95% na trafienie )?
Już nie mam sił na niego, ubrałem go całego wydropionymi itemami ( gram z PlugY ), do cheap smiterów z d2jsp brakuje mu twarzy wilhelma ( 35cb ), próg ias najwyższy, fhr przedostatni, spokojnie ustaje jego ataki, spirt w sacret targe ( elitarna tarcza paladyna, więc dmg średnio takie same jak zaka upg ( zake też wydropiłem, ale gorzej wychodzi na statystykach ) ).
Tak długo go tłukłem, że 3 razy musiałem broń naprawiac ( na ss-ie, jak już 4 raz broń się popsuła )
Do momentu na ss-ie schodziło w miarę gładko.
Dajcie jakieś rady.

#diablo2 może jakieś stare wyjadacze z #diablo3
Pobierz
źródło: comment_WZEGQrRO3rlQSVBkUim3OfQ5VH33bVv8.jpg
  • 18
@Acrivec: tylko to bez griefa, exile. Budżetowa wersja która też wg kilku strategii powinna dawać radę: gobliny, czerń, max ias, elitarna tarcza paladyna.
Zastanawiam się czy jakbym porobił soxy i włożył joole z %ed ( nie do broni, z tego akurat chyba nie liczy się do smite ) czy by starczyło dmg ( mimo, że w tych guide dawali orty i inne gówna, żeby resy mieć a i tak mam 95lr,
@killspoderman: od biedy jakby lepsza była javka to dropły mi tytki, ale brak reszty :(
no szybko nie było a i tak nie padł. i z 50minut walki a DC cały czas zycie jak na ss-ie :D
nie chciałem sobie ułatwiać, ale chyba wprowadze zasade, że mogę HR-y wymieniać na dowolne inne to akurat griefa złoże, tylko pewnie wtedy braknie CB.
@Melcma ( jeśli dobrze kojarze ) Twój poradnik z ID
@Lewo: dziala, przeciez zabijalem DC tym smiterem, moze masz #!$%@? tarcze, albo wez doloz goreridery do deadly strike. Wiem, ze ta koncowke hp ciezko zbic ale da sie.
@Lewo: z griefem powinno lajtowo isc, a jak nie masz to chyba azurewrath dodawal troche dmg wiec moglbys zmienic na sama koncowke, tylko wlasnie nie pamietam juz czy dziala to ze smitem
@Lewo: Ale że co, nie możesz go dobić, czy trwa to kilka minut? Ja crap smitem normalnie biłem ubery i dc. Najważniejszy jest life tap, więc różdżka z wyssaniem życia na switchu to podstawa.
@Melcma: czyli jakbym zrobił rw Malice ( 100% OW, PMH ) w jakiejś broni, walnął na początku i zmienił na czerń, ubił w ~5minut to nie miałby prawa się uleczyć?
Czasem PMH sugeruje się STĄD , bo OW trwa chyba krótko ( na reddit napisali, że OW trwa 8sec ). Chyba, że na sam koniec zmienić na tą broń i męczyć na niższym dmg do końca