Wpis z mikrobloga

@JabLuszko obawiam się że on nie troll tylko z tych wiedzacych lepiej

@testuje opisuje tylko twoje zachowanie opierając się na twoich komentarzach i potworze się bo ta część także jest ważna

nie wiem ale sie wypowiem i jeszcze będziesz się trzymał swojego ponad wszystko
@Andczej: dobra, z tym troll to może trochę przegiąłem. Taki rasowy (:-D) troll to to nie jest, ale dodając na czarnolisto prawie nic nie tracisz a czyta się wpisy wygodniej ( ͡° ʖ̯ ͡°). Czasami miał sensowne wpisy, ale większość z tego co widziałem to takie jak tutaj.
Jeśli część osób pisze o czymś nazywanym "Fake Tracking" to jak to działa?
Dlaczego w takim razie widnieje na kilku stronach trackingowych? Czy faktycznie Chińczykowi chce się bawić w "Fake Tracking" dla czegoś co nie jest warte więcej niż 2 PLN? Dlaczego tamten numer który znalazłem tutaj otrzymał w Polsce numer rejestrowany a ma taki sam format?
@Rageofhonor: zielonko google nie boli

"Fake Tracking" to jak to działa?

wpisy z dupy nie mają nic wspólnego z rzeczywistością

Dlaczego w takim razie widnieje na kilku stronach trackingowych?

bo tak to działa, jak jesteś zielony w tym temacie to myślisz że to prawdziwe i się cieszysz że zaraz będzie paczka, jak jesteś głupi to zwalisz na poczte i nie weźmiesz zwrotu od chińczyka

Czy faktycznie Chińczykowi chce się bawić w
Czy w takim razie da się dojść do tego jaki powinien być numer w Polsce. W tamtym przypadku wygląda na to że numer docelowy pojawił się dopiero po doręczeniu. Jakieś 3-5 dni przed upływem okresu ochronnego poproszę Chińczyka by go przedłużył. 1 Dzień przed końcem otworzę spór. Wiadomo coś na temat tych sklepów: Koson Electronics, UGREEN Official Flagship Store? Czekam jeszcze na 2 z 6 przesyłek (numer który podałem jest od Kosona).
Czy w takim razie da się dojść do tego jaki powinien być numer w Polsce


@Rageofhonor: Nie, bo to idzie jako nierejestrowana paczka.

W tamtym przypadku wygląda na to że numer docelowy pojawił się dopiero po doręczeniu.


Nie

Jakieś 3-5 dni przed upływem okresu ochronnego poproszę Chińczyka by go przedłużył.


Po co?

1 Dzień przed końcem otworzę spór.


Spór rób na 2-3 dni przed końcem i bierz zwrot kasy, nie baw