Wpis z mikrobloga

Najtańsze #piwo w Polsce A.D. 2016, brand wiadomy. Szczerze mówiąc nie miałem jeszcze sposobności skosztowania tego trunku, ale cena w okolicach 1,40 PLN jest nad wyraz kusząca, więc może to się zmieni po przeczytaniu szczerych opinii smakoszy. Czy więc warto / nie warto spróbować...? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #janusze #cebuladeals #polakibiedakicebulaki #tesco
Pobierz
źródło: comment_wxq7omJHuP05uTekGFxbjPmJ2Ne3ynNs.jpg
  • 78
@grafikulus: Kiedyś jak byłem jeszcze w liceum to z ziomkiem wpadliśmy na pomysł żeby sprawdzać takie piwa za mniej niż dwa złote z nadzieją, że trafimy perełkę i będziemy się raczyć dobrym w smaku, bardzo tanim piwkiem. Poszliśmy do jednego z marketu i kupiliśmy piwo po 1.40zł kumpel wypił pół i go głowa rozbolała, stwierdziłem, że może mnie też się coś stać więc połowę swego wylałem, po tym wydarzeniu już żaden
Kiedyś robiłem dużą imprezę i nie mogłem wszystkiego sam ogarnąć, więc dałem kumplowi kasę ze zrzutki i wysłałem do makro po alkohol. Wrócił z paletą tego. Pierwsze 3 trzeba było wduszać na siłę, ale potem to już coraz mniejsze znaczenie miało.


@Warwick: Tylko, ze to jest Van Pur. Pijesz to pod innymi markami, dokladnie to samo, ten sam sklad w 100% i raczej nie narzekasz
@grafikulus: smakuje jak piwo 50:50 z wodą i wcale nie jest najtańsze, najtańszy w tesco jest Rastiger albo Roger ale równie gówniany jeśli już pić coś takiego to w kategorii "do 2 cebul" jest ok Rastiger Strong, VIP z biedrony czy ten harnaś ogólnie zauważyłem że w tej kategorii "najlepsze" piwa to te z zawartością alko powyżej 5% (bo poniżej to siki bez smaku jakiegokolwiek) ale nie więcej niż 8%