Wpis z mikrobloga

Proszę was o poradę odnośnie #oneplus #oneplus3 #oneplus3t
Telefon używam od paru dni, jednak ostatnio zauważyłem, że prawa część wyświetlacza świeci jaśniej. Jest to szczególnie widoczne gdy jasność podświetlania jest niska oraz gdy wyświetlane są ciemne kolory.
Załączam 3 zdjęcia poniżej. Reklamowalibyście? Macie jakieś doświadczenia z serwisem OP? -To do 14 dni bez telefonu, już się wystarczająco na niego naczekałem, jednak jestem z tych osób, które zwracają uwagę na takie pierdoły, które dla innych nie są widoczne.

zdjęcie 1
zdjęcie 2
zdjęcie 3
  • 31
@mj-karol: Pytam, bo to wygląda jakbyś zrobił jakąś fotę, która jest jaśniejsza z jednej strony i na tej podstawie zrzucał na wyświetlacz.
Ciężko jest mi sobie wyobrazić jak AMOLED miałby nierówno świecić na czarnym - on wtedy po prostu nie świeci więc tu tym bardziej obstawiałbym problem z softem (?)
@mj-karol: u mnie lewy górny róg jest lekko jaśniejszy . Widać to tylko przy podświetlaniu na full. Ale u Ciebie wygląda to tragicznie . Po reklamacji możesz dostać nawet gorszy model. Chcesz to zaryzykuj.
@gerard-kowalski: Odpisali, że wymienić nie wymienią ale mogę go zwrócić i generalnie to normalne dla amoledów. Chyba jakaś kpina... Mogę go również wysłać do naprawy, ale znalazłem wątek na forum OP, który zawiera już 39 stron związanych z identycznym problemem. Dalej będę sobie z nimi mailował powołując się na ich regulamin, w którym wyraźnie jest napisane, że mam 15 dni na zwrot oraz wymianę.