Wpis z mikrobloga

Proszę was o poradę odnośnie #oneplus #oneplus3 #oneplus3t
Telefon używam od paru dni, jednak ostatnio zauważyłem, że prawa część wyświetlacza świeci jaśniej. Jest to szczególnie widoczne gdy jasność podświetlania jest niska oraz gdy wyświetlane są ciemne kolory.
Załączam 3 zdjęcia poniżej. Reklamowalibyście? Macie jakieś doświadczenia z serwisem OP? -To do 14 dni bez telefonu, już się wystarczająco na niego naczekałem, jednak jestem z tych osób, które zwracają uwagę na takie pierdoły, które dla innych nie są widoczne.

zdjęcie 1
zdjęcie 2
zdjęcie 3
  • 31
  • Odpowiedz
@gerard-kowalski: Tak, również widać poświatę. Kolory srgb są dla mnie wyblakłe. Obraz lepiej prezentuje się na "domyślnym".

Generalnie problem jest widoczny jedynie przy niskim światle otoczenia, niskim podświetleniu i przy odcieniach szarości. Zastanawiam się czy sobie nie darować bo wyczuwam długą batalię + wielokrotne konfigurowanie nowych telefonów (parę godzin roboty). Jeśli mnie przekona OnePlus 5 to planuję go zamówić w dniu premiery. Przemyśle czy cała ta sprawa warta jest zachodu.
  • Odpowiedz
@gerard-kowalski: Odpisali, że mogą mi wymienić na nowy ale w tym wypadku nie będzie już opcji na kolejną wymianę ani nawet na zwrot. Co za dziady. Weź tu bądź mądry, skąd mam wiedzieć czy nie trafię gorszej sztuki...
  • Odpowiedz
@gerard-kowalski: Zamówiłem 64GB, a tego co teraz mam oddaje w cholerę. Irytuje mnie ten bleeding. Jakby tego było mało to ściągnąłem cała muzykę na Spotify, wgrałem wszystkie apki i zajmuje mi to tylko 30GB miejsca. Wersja 128GB to dla mnie trochę overkill.
  • Odpowiedz