Wpis z mikrobloga

Już widzę jakie komentarze byłyby na wypoku gdyby to właściciel Polskiej restauracji by dojechał Turka co rzuca petaradami; "bardzo dobrze, miał prawo do obrony mienia". Ale oczywiście jest na tym portalu wielu podludzi którzy mają dwójmyślenie. Nic o sprawie nie wiadomo. Turek równie dobrze mógł działać w samoobronie przeciwko grupie śmiecia pseudo ludzkiego zwanego sebixami, którzy zaatakowali jego lokal. Do demonstrujących sebixów policja powinna użyć armatki wodnej, przynajmniej higiena osobista by się im poprawiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)-.
#elk #bekazpodludzi #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jmryftb44SKY: snujesz domysły jak wyborcza z podstawionym Murzynem na marszu w wiadomym mieście.
Juz widzę (oczyma wyobraźni)
Manipulacja faktami lvl master!
Następnie sam zrobiłeś dokładnie to samo ale w przeciwnym kierunku.
I co nadal uważasz ze jestes lepszy??
  • Odpowiedz
@Mechaniczna_Znikomosc: To niekonoecznie jest morderstwo, poczekamy zobaczymy co wykaże śledztwo, natomiast zabicie w obronie koniecznej to nie morderstwo, nawet przekroczenie obrony koniecznej w bójce rozpoczętej przez przeciwną stronę to co najwyżej zabójstwo.
  • Odpowiedz
@Mechaniczna_Znikomosc: Wiadomo że kebabów było 4, nie wiadomo natomiast ile było sebów. Czy wszytkich 4 pracowników brało udział w bójce? Nie wiadomo. Poczekajmy na nagrania z monitoringu itd. Może oczywiście się okazać że Turek to wariat co gonił za chuliganem z kosą żeby dokonać na nim samosądu, czego nie popieram, ale raczej chodzi mi o to że na wykopie panuje ogólnie moralność kalego.
  • Odpowiedz
@Prawda_w_pysk: Manipulacja jakimi faktami? Na razie nic nie wiadomo. To pseudo prawica snuje wnioski z d--y bazowane na narodowości stron. Ja poprostu zaznaczam że dokonywanie wandalizmu i samosądów przez patologię znajduje na tym portalu poklask. To tak jak w USA murzyni dindu nuffin robią burdy bo policja kogoś odstrzeliła, tylko na wykopie zawsze jest wielki poklask dla policji z US, czy nawet obywateli co zasztrzelą jakiegoś gościa.Poza tym zawsze jest
  • Odpowiedz
@jmryftb44SKY: co ty p--------z??? To nie jest nawet ustosunkowanie sie do pokazanej ci dwulicowości (twojej) hipokryzji, stosowania podwójnych standardów. Weź może zrób coś ze sobą. Gościu! Piszesz ze Ty juz wiesz(!) co by było gdyby !!!)
Obrażasz ludzi od "podludzi" "śmieci pseudo ludzkich" "sebixów" w międzyczasie piszesz ze jednak c---a wiesz ale mimo to dzielisz "bohaterów" tragicznych wydarzeń na Turków, pracowitych ludzi, Bogu ducha winnych po jednej stronie i śmieci,
  • Odpowiedz
@Prawda_w_pysk: Ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedż. Czy ja napisałem że facet z kebabu jest bez winy, czy napisałem że wiem jak było na pewno? NIE. Piszę od początku że nie wiadomo co się dokładnie stało, wytykam jedynie hipokryzję niektórych ludzi. W którym miejscu napisałem że turek na pewno się tylko bronił? Napisałem jedynie że RÓWNIE DOBRZE mogło być tak że jedynie się bronił,
  • Odpowiedz
@jmryftb44SKY: obrażasz tylko jedną stronę i poniżasz. Drugą wyraźnie wybielasz. Czy ty jestes to w stanie ZROZUMIEĆ? Robisz c-----o! A pedalstwo przed sejmem obrzucające posłów petardami, klamiace i drace mordę to k---a nie jest czasem klimat Indii/Pakistanu ? Najpierw zacznijmy tam gdzie jest to najbardziej szkodliwe dla państwowości... A nie k---a hurra na Mazury bo turasy jakiegoś c---a z------i, a teraz miasteczko chce ich w---------c z rodzinami ze swej społeczności.
  • Odpowiedz