Wpis z mikrobloga

Zajechałem już do domu, chciałem tylko podziękować za zaproszenie @sorek, za dobre towarzystwo wszystkich Mirków i nie Mirków obecnych na sylwestrze u naczelnego chirurga wykopu. Dzięki serdeczne za powody do uśmiechu, dziękuję za możliwość spędzenia sylwestra w doborowym towarzystwie ludzi przyjaznych i sympatycznych.

Dodatkowe podziękowania dla ekipy która zaoferowała transport. I'm in your debt.

Najlepsze życzenia dla wszystkich których miałem sposobność poznać dzięki wykopowi (kurde brzmi jakbym usuwał konto).

Jest was tylu, że teraz po % nie spamiętam (chociaż znając siebie to jak wytrzeźwieje to będzie mnie to gryzło i będę próbował wszystkich was sobie z nicków przypomnieć, damn you subconscious)

Żegnam się z ekipą z #barnsley i pozytywnie z nadzieją wyglądam w stronę #leicester
Życzcie mi szczęścia bo się przyda.

Niech ten nowy rok będzie jeszcze lepszy niż rok 2016. Życzę wam wszystkim jeszcze więcej uśmiechu na twarzy, więcej powodów do tych uśmiechów, spełnienia własnych planów i zadowolenia z podjętych decyzji.

Do siego roku!

#emigracja #barnsley #uk #sylwester #namarinwuk #namarincontent
Namarin - Zajechałem już do domu, chciałem tylko podziękować za zaproszenie @sorek, z...

źródło: comment_VLt3RIXvkgwOcNUoHo0Va6LboDOf0WYV.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz