Wpis z mikrobloga

Kilka lat temu kupiłem sobie gierkę na Steam o nazwie Beat Hazard. Była ona zajebista, grałem w nią dużo czasu. Wbijałem bardzo dobre wyniki na najwyższych poziomach trudności z czego byłem dumny. Pewnego dnia była promocja na dodatek do tej gry o nazwie Beat Hazard Ultra, który zakupiłem z racji tego, że dodawał on między innymi opcję multiplayer w grze, a mój znajomy też miał tą grę. Niestety jakieś problemy były z multiplayerem i w końcu nie pograliśmy ( ͡° ʖ̯ ͡°) No trudno, w singlu też można zagrać. Ale kurde, ten dodatek #!$%@?ł mi grę. Nie potrafię już ukończyć piosenki na najłatwiejszym poziomie trudności ze względu na wielu nowych trudnych przeciwników... Kiedyś jeszcze była możliwość wyłączenia tego dodatku, ale dziś jak pobrałem tę grę to już nie ma tej możliwości. Chyba ten dodatek stał się podstawową wersją gry ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szkoda, lubiłem sobie w to pograć, ale teraz nie potrafię czerpać z tego przyjemności, teraz ta gra mnie denerwuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chciałbym żeby Steam dawał możliwość korzystania z dowolnej wersji gry, bo czasem twórcy potrafią zepsuć dobrą grę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Takie tam #gorzkiezale #steam #gry #beathazard
  • 6
@Marellion: tylko w wersji na Windowsa, ale teraz sprawdziłem forum społeczności gry i jest możliwość włączenia trybu klasycznego tworząc plik konfiguracyjny :D Już wiem co będę robił następne kilka dni ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)