Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ogólnie to mogę o sobie powiedzieć #wygryw lat 19, mam kochająca dziewczynę od 4 lat, finansowo radzę sobie bardzo dobrze, niedługo mam zamiar kupić własne mieszkanie i wyprowadzić się od rodziców.

Moim problemem jest to, że jestem j-----m grubasem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ważę około 115 kg przy 190 cm wzrostu - około 5 razy w tygodniu jem jakieś fastfoody, bo bardzo lubię jeść smaczne rzeczy - nigdy nie brakowało mi na to pieniędzy, dlatego też nie odmawialem sobie tego. Ostatnio nawet dziewczyna zaczęła 'delikatnie sugerować' żebym coś z tym zrobił.
Jakiś czas wcześniej (gimnazjum, 2 klasa liceum) ćwiczyłem po około ~10 miesięcy ale teraz nie ze sobą nie robię.
Nie mam ku temu żadnej motywacji mimo, że jestem świadomy wartości kalorycznej różnych produktów, to i tak nie umiem utrzymać tych ~2400 kcal.
(nie pije żadnych słodkich napojow oprócz piwa)

Moim drugim, chyba trochę poważniejszym problemem, jest problem z #bukmacherka, obstawiam dosyć sporo (obroty na koncie 5 cyfrowe) i w taki sposób przegrywam trochę pieniędzy, wydaje mi się iż jestem uzależniony (nikt oprócz siostry nie wie że gram)

Co mógłbym z tym zrobić? Jak się zmotywować do zmiany na lepsze?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

około 5 razy w tygodniu jem jakieś fastfoody, bo bardzo lubię jeść smaczne rzeczy


@AnonimoweMirkoWyznania: E, serio? Jak Cię stać to jedz lepsze zdrowotnie, a wcale nie mniej smaczne jedzenie. Chodź do restauracji, sam gotuj. Od kiedy fastfoody jakoś wybitnie kuszą smakiem?

@niemampomyslunannick: Same obroty mało mówią. Jak stawia kursy ok. 2 i ma skuteczność trochę poniżej 50% to faktycznie niewiele. A jak stawia grubsze kwoty na jakieś
  • Odpowiedz