Wpis z mikrobloga

Jakie marki narzędzi polecacie do warsztatu samochodowego? Chodzi mi o te dedykowane profesjonalistom. Coś takiego jak Festool w świecie stolarskim. Yato, wszelkiej maści Topexy i inne wynalazki niespecjalnie mnie interesują. Nie ma być tanio, a solidnie i na lata.
#samochody #motoryzacja #narzedzia
  • 18
  • Odpowiedz
@hrumque: Słyszałem o tej marce, jednak nie znam zbyt wielu opinii. Niestety w świecie motoryzacji nie jestem obyty. Chciałbym po prostu ukierunkować swoje poszukiwania, aby wiedzieć w co inwestować. :)
@m1chau: Festool raczej pozostanie na swoim miejscu i będzie służył jako narzędzia w stolarni. ;)
@PIGMALION: Generalnie wszystko mnie interesuje, od klucza aż po wspomniane przez ciebie spawarki, kompresory. Chciałbym uderzyć możliwie jak najbardziej w jedną
  • Odpowiedz
@PIGMALION: Widziałem narzędzia Metabo i niestety nie jestem zachwycony. Powiedziałbym nawet, że mam swego rodzaju uraz do tej marki spowodowany słabą jakością elektronarzędzi przeznaczonych w świecie stolarskim.
  • Odpowiedz
  • 1
@Boyzee: ogolnie do warsztatu bym ci polecił coś drozszego, ale z gwarancją. Bierzesz wózek w leasing, albo z intercarsa i sam się spłaca, bo czesci i tak musisz gdzieś kupować
  • Odpowiedz
  • 1
@Boyzee: natomiast nie polecam bety, bo ceny może i premium, ale nie idzie za tym jakoś narzędzi. Dobrze pracuje się jeszcze Johnneswayem ale nie wiem jak z gwarancją u nich
  • Odpowiedz
@Boyzee: mam w pracy na produkcji narzędzia Wurtha i wszelkiego rodzaju chemię i fastenersy. W wielu przypadkach płacisz za znaczek +250/300% ceny. Poszukaj dostawców Wurtha i od nich kup :). Wurth w 9 na 10 przypadków dokleja po prostu swoją nalepkę, albo wybija logo i numer

A jakościowo są spoko
  • Odpowiedz