Wpis z mikrobloga

Jakie słuchawki do 300 zł wybrać? TOP 10 najlepszych modeli
Tagujemy, zanim zacznie się nocna! A tak poważnie mamy dla was zestawienie 10 słuchawek w cenie od 30 do 300 złotych. Wszystkie z krótką specyfikacją i charakterystyką by pomóc wybrać niezdecydowanym lub po prostu nieobeznanym w temacie.

TOP 10 są u nas czymś nowym, jednak cały czas rozwijanym. Jeśli macie jakieś uwagi co do formy czy zaprezentowanych pozycji na liście - walcie śmiało. Jak zwykle liczy się dla nas wasze zdanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.purepc.pl/top_10/jakie_sluchawki_do_300_zl_wybrac_top_10_najlepszych_modeli

#purepc #pcmasterrace #sluchawki #audio
PurePCpl - Jakie słuchawki do 300 zł wybrać? TOP 10 najlepszych modeli
Tagujemy, zan...

źródło: comment_K4vWagiVX63IBAwDvsctqjfe3kY8kylp.jpg

Pobierz
  • 14
@bobbb: chyba nie rozumiesz o co mi chodzi. dokładnie mi chodzi o kontrolę basu i faktem jest że k240 zaczynają grać jeśli ma się coś naprawdę porządnego już pokroju sc808(smsl m2, e10k, prodigy cube wyciągnie ale to nie będzie 100% bo tutaj kontrola basu, tutaj wysokie), wiec ja bym ich nie polecał bo wątpie żeby zwykły użytkownik już #!$%@?ł po drogie źródła
@blacks0ulx No fakt, k240 to słuchawki studyjne i dosyć dobrze słychać niedobory sprzętu, ale z tym e10k to trochę przesada. K240 to słuchawki do odsłuchu podczas nagrywania i miksowania i dlatego ten "niedobór basu".
@ZmutowanaFrytkownica: Nie wszystkie, z tego co pamiętam Cloudy w komplecie mają jeszcze welurowe pady. AKG K240 też, tyle, że w wersji MKII. Dodatkowo materiałowe, acz nie uwzględnione w zestawieniu są Superluxy HD681 Evo czy Takstary Hi-2050.

@CoreInside: Ta uwaga się już trafiła w komentarzach, trudno mi powiedzieć czemu autor ich nie dorzucił. Stawiam prawdopodobnie na nieco gorszą dostępność od pozostałych modeli, które można kupić praktycznie z marszu w większości sklepów