Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,

Potrzebuję pomocy przy wyborze MacBooka i nie wiem, którego brać. Ogólnie to będzie to prawdopodobnie przeglądarka facebooka/youtuba. Ważne jest dla mnie puszczanie filmów przez hdmi, lekkość i czas pracy na baterii. W przyszłości chce się zacząć uczyć pisania w Swifcie dlatego też mac.

#apple #macbook

Który kupić

  • MBP 2015 77.1% (37)
  • MBP 2016 22.9% (11)

Oddanych głosów: 48

  • 23
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@UberKatze kurcze wszystko racjonalne mówi mi dokładnie w ten sam sposób ale jak widzę tego nowego na żywo to jest zwyczajnie opad szczęki. Bardzo fajnie mi się pisze na tej klawiaturze a odnośnie portów to biję się z myślą zakupu tej przejściówki z wszystkimi portami
  • Odpowiedz
@sebag2: Czas szybko leci, a MacBooki cenę trzymają mimo wszystko. Ja też miałem parcie na miesiąc więcej odkładania na laptopa i kupno nowego modelu, ale uznałem, że sprzedam ten za rok i kupię nowy, aktualnie wychodzący. Może przyszły model okaże się dużo lepszy od aktualnego. Mimo wszystko w tym mam chociaż świecące jabłko. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@sebag2: 2016 wygląda zajebiście, zrobili kawał dobrej roboty. Ale niestety 2016 ma duży problem z baterią i wiele egzemplarzy ma problem z grafiką
  • Odpowiedz
@gofr: reddit - opinie użytkowników i #!$%@? artykułów. ale o tym sie nie mowi oczywiście, tylko o problemie i usunięciu wskaźnika pozostałego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sebag2: Mam 2016, i moim zdaniem jest naprawdę super, ekran absolutnie zabija, porty NIE są problemem. Ale jest zwyczajnie za drogi, na zasadzie nie jest wart swoich pieniędzy. Ja go kupiłem bo czekałem od 2014 na dokładnie tą kombinację sprzętu (Skylake + Polaris), a robię skok z 2011. Ale tobie, jeśli nie masz jakiegoś konkretnego usecase dla touchbara czy touchid, to wydaj mniej piniędzy na 2015. W bonusie będziesz miał
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@procesja_bokserek bez touchbara bym brał w razie co. W ogóle nie podoba mi się ta koncepcja braku funkcyjnych fizycznych klawiszy. Pojadę sobie do ispota i standardowo cholera wie co wybiorę xD
  • Odpowiedz