Wpis z mikrobloga

Sprawdź czy należysz do najgorszego sortu mikrobloga i czy powinieneś usunąć konto!
Zrób sobie test #!$%@?, za każdą odpowiedź "tak" dostajesz określoną ilość punktów, zaczynajmy:
1. Prowadzisz swój własny autorski tag erotyczny w którym postujesz zawartość swojego fapfolderu - 3 punkty.
2. Jesteś łakomy/łakoma na atencję i korci cię by zrobić pokażmordę - 1 punkt.
3. Zrobiłeś/aś pokażmordę - 3 punkty.
4. Nie masz zablokowanych tagów dotyczących anime, furry, kucyków pony, czy innych chińskich bajek - 1 punkt.
5. Jesteś aktywnym członkiem społeczności anime, furry, kucyków pony, czy innych chińskich bajek - 10 punktów.
6. Masz kija w dupie i zgrywasz inteligenta - 1 punkt.
7. Próbujesz wkręcić się do kółka wzajemnej adoracji na mikroblogu żeby być gitem i memować - 2 punkty.
8. Należysz do kółka wzajemnego adoracji na mirko i liżesz dupy swoim cumplom i cumpelom - 5 punktów.
9. Zrobiłeś rozdajo, ale oszukałeś i nie dałeś nagrody - 5 punktów.
10. Plusujesz wszystkie lub większość rozdajo, ale nigdy nic nie wygrałeś - 1 punkt.
11. Uczestniczysz w zabawach w picie herbatki na mirko: "zapraszam na sagę", "o, jaka dobra, dziękuję", "ja też chcę" - 3 punkty.
12. Używasz tylko dziennego - 1 punkt.
13. Używasz tylko nocnego - 2 punkty.
14. Nie naprawiłeś jeszcze tagów, a masz nick m__b - 20 punktów.
15. Uważasz, że rekin whatever jest nadal śmieszny, więc zapostujesz go jeszcze z pięć razy, za każdym razem w innej pozie - 3 punkty.
16. Postujesz w tagu #gownowpis - 5 punktów.
17. Postujesz w tagu mirkomodlitwa - 3 punkty.
18. Wylewałeś szambo z mirkobloga biorąc udział w "aferach" i spamując główną znaleziskami o zbożu, kosmonautach itp. - 5 punktów.
19. Jesteś lewakiem - 5 punktów.
20. Jesteś prawakiem - 5 punktów.
21. Wylewasz żale o depresji na mirko - 1 punkt.
22. Zaczepiasz wszystkie rozowepaski bo stuleja motzno - 3 punkty.
23. Śpiewałeś barkę na wykopiwie - 10 punktów.
24. Postujesz lub wpisujesz się na listyobecności na nocnej - 1 punkt.
25. Sprawdziłeś wszystkie punkty, bo spodziewałeś się, że któregoś nie ma - 1 punkt.


#glupiewykopowezabawy
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
Mam nadzieję że wszyscy od kucykow spiewali też barkę i rozwalą system dwoma pytaniami
  • Odpowiedz