Wpis z mikrobloga

Blisko rok temu przy okazji otwarcia Dunkin' Donuts dostałem roczny voucher na ich pączki, jako że ważność powoli dobiega końca, a jeszcze trochę mi tam zostało zestawów i sam tego nie wykorzystam to małe #rozdajo dla 1 osoby z #warszawa - 3 zestawy po 6 pączków (donutów), bez promocji to każdy taki zestaw kosztuje chyba 24,50 zł.

Plusujemy do jutra, do 14:00, losowanie przez #mirkorandom. Zwycięzca później umawia się ze mną na odbiór przy którymś z tych 3 lokali:

-ul. Świętokrzyska 16
-ul. Nowy Świat 54/56
-Dworzec Centralny (Galeria Centralna, lokal C06)

Będzie możliwość wybrania sobie samemu dowolnego rodzaju pączków, najlepiej wybrać się we wcześniejszych godzinach, wtedy jest do wyboru ponad 20 rodzajów, bo późnym popołudniem to zazwyczaj już mało co jest, a wieczorem to często już całkowicie puste półki.

Odbiór najpóźniej do 28 stycznia, ja będę do tego czasu dostępny chyba codziennie, zwycięzca jak będzie chciał to może nawet w Sylwestra rano się ze mną przejść.

#dunkindonuts
Templar - Blisko rok temu przy okazji otwarcia Dunkin' Donuts dostałem roczny voucher...

źródło: comment_3GrxbsrSax77DCxDrBNvhUkJZMY7aXWS.jpg

Pobierz
  • 26
@Templar:
Wyobrażacie sobie jakiegoś poważnego człowieka z cywilizowanego kraju jedzącego #!$%@? polackiego pączka? xD
o #!$%@? wyobraźcie sobie jak taki James Bond #!$%@? je pączka xD bierze wielką kupę gówna z tłuszczem do mordy, lukier mu się kruszy na garnitur, #!$%@? mu rękaw, dżem z środka się wylewa, nie panuje nad tym, musi szybko #!$%@?ć, bo się pączek cały #!$%@? xD
a Donuta? Donuta zje sobie na spokojnie, małymi gryzami, wygląda
@Agenda: Dla mnie też drogo, ale mimo wszystko celują oni w rynek premium, gdzie takie ceny to norma, Blikle czy Grycan to też mają pączki po blisko 4 zł za sztukę. W sumie to w Warszawie są cukiernie, które sprzedają pączki nawet po 6-7 zł, u Lary Gessler są nawet po 9 zł za sztukę xDD
@keep_calm_and: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Większość w sumie została zjedzona przez inne osoby, a to znajomym podarowałem, a to do roboty zaniosłem itp., sam to od dłuższego czasu rzadko korzystam, bo też od dłuższego czasu nie ma moich ulubionych kokosowych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@szakal555: Tak jak napisałem wyżej - 52 zestawy po te 6 sztuk. Voucher był dla pierwszych klientów, to było otwarcie lokalu na Świętokrzyskiej i wtedy mieli 50 voucherów na pączki i 50 voucherów na kawę. Ogólnie przy każdym otwarciu dawali vouchery, tylko przy każdym kolejnym było ich mniej, ostatnio już tylko pierwsze 10 osób dostawało vouchery na pączki.
@szakal555: No właśnie o dziwo nie, teraz jak było otwarcie na Centralnym w październiku to ludzie stali blisko 12 godzin i chyba nawet ktoś tam miał namiot xD. Ale wtedy akurat jakoś mocno się nie reklamowali tymi voucherami, informacja pojawiła się kilka godzin przed i ja poszedłem pół godziny przed otwarciem i byłem jakoś 30. w kolejce. Potem jeszcze w kwietniu zdobyłem drugi voucher, tam stałem trochę dłużej, bo jakieś 3
@Templar: probowalem tych paczkow, strasznie tłuste. Dobry w sumie maja ten z ta ultra czekolada w środku co tak polecaja, tak to ogolnie bez rewelacji.Pączki dla rozpieszczonych dzieciakow, cos jak starbucks byleby sie pokazac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szakal555: Trzeba było sobie wziąć te bez lukru, moja mama je lubi, bo te z lukrem też jej bardzo nie smakują. Choć najlepszych z cynamonem i jabłkiem też ostatnio nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)