Wpis z mikrobloga

@Pshemeck: cos mi tu smierdzi fejkiem.. przeciez to jest model adidas 11pro z tego co widzę, on jest normalnie dostepny, może po prostu sygnują jego nazwiskiem jego buty czy cos takiego. Lewy tez dostaje specjalny model Nike, to znaczy są to seryjne buty profesjonalne, ale Lewy ma inna kolorystykę i jakies tam dodatki związane z jego osobą powyszywane - kiedys pokazywał w Łączy nas piłka.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: nie wypuszcza co roku tylko są to Adipure zmodyfikowane i spersonalizowane dla niego. Cholewka jest z drugiej generacji 11pro a podeszwa prawdopodobnie z trzeciej.

A ciekawostek o butach piłkarzy znam mnóstwo więc jak chcesz to mogę się podzielić ;p
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Lewy gra w seryjnej kolorystyce bo tak ma kontrakt, buty piłkarzy niczym się nie różnią oprócz tego że są robione na odlew stopy i mają hafty np pseudonim. Jedynie właśnie spersonalizowane buty są inne ale to niewielu piłkarzy tak ma
  • Odpowiedz
@tehSpirit: @Obserwator_z_ramienia_ONZ: To jest właśnie adipure 11 pro, chociaż wcześniej były to tylko 11. Wypuszcza w sensie produkuje dla niego no i jak się człowiek uprze to coś podobnego zakupi dla siebie.
Źle to trochę przetłumaczyłem ;)
Nie, to nie jest fake, on po prostu lubi ten model ;)
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: zagrał tylko jeden mecz eliminacyjny w nich :D ze szkocją albo irlandią nie pamiętam dokładnie.

@Pshemeck: a Neymar po 2 sezonach grania w Vaporach które były pomalowane na model Hypervenom w końcu gra w oficjalnych kolorystykach Vaporów. I dzięki temu Lewandowski zostanie główną twarzą moedelu Hypervenom, mocny kontrakt dostanie zapewne
  • Odpowiedz