Wpis z mikrobloga

Pytanie do mirków z #barnsley #sheffield #doncaster gdzie najlepiej udać się na kurs angielskiego w okolicy? Czy są jakieś darmowe czy tylko płatne? Taguje również #uk bo może ktoś orientuje się gdzie szukać darmowych kursów. Z góry dzięki za wszelką pomoc!
  • 6
  • Odpowiedz
@Lanza: z tego co wiem to w Barnsley College możesz się na darmowy kurs dostosowany do Twojego poziomu dostać po którym dostajesz certyfikat.
  • Odpowiedz
@Lanza: @sorek: to zależy od twojego statusu, kursy ESOL sa za darmo dla osób , które dostają 'working tax credit' inaczej płacisz a certyfikat dostaje się na poziomach level1 i level2 (ostatni)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gumon właśnie pytałem dziś o to jedna osobę na priv, trochę to bezsensu bo żeby mieć kurs za free musze się ubiegać o pieniądze, które przy minimalnej chyba przysługują tak?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gumon właśnie pytałem dziś o to jedna osobę na priv, trochę to bezsensu bo żeby mieć kurs za free musze się ubiegać o pieniądze, które przy minimalnej chyba przysługują tak?
  • Odpowiedz
@Lanza: musisz zobaczyć czy spełniasz wymagania zdaję się ,że tam jest kryterium wiekowe minimum godzin przepracowanych itp ,musisz pokazać dokumenty ,że to pobierasz w collegu, bo inaczej będą kazali Ci płacić za kurs , aha no i za egzamin zdaję się płaci się zawsze
  • Odpowiedz
@gumon: kryteria spełniam 25+ lat, obecnie pracuje za dużo bo 50-60h tygodniowo ale dlatego, że chcę odłożyć trochę kasy żeby mieć jakiś komfort (bo jestem od niedawna) a od lutego-marca chciałbym pracować po ~40h i iść na jakiś kurs, nie musi być koniecznie darmowy. http://doncasterenglish.co.uk/ może ktoś może wypowiedzieć się coś o tej szkole?
  • Odpowiedz