Wpis z mikrobloga

@prodigi: świetne są te odświeżone zeszłoroczne, ale co do "zero problemów" - już dzisiaj, coraz więcej urządzeń posiada usb-c (obstawiam, że typ c będzie standardem za jakieś 2 lata), więc w przyszłości sytuacja może się zmienić. Trudne sprawy.
@macfanboy: Niegłupie. Od niecałego roku mam telefon z USB-C i nie zauważam większych problemów, prócz tego związanego z ładowaniem, będąc poza domem, ale przyzwyczaiłem się już do noszenia ładowarki. Więc da się, tylko pytanie, czy warto.
@kocham_jeze: no może pytanie zadane zbyt ogólnie, ale zrobiłem to celowo, gdyż chciałem poznać rzeczywiste problemy podczas pracy.

ból dupy o przejściówki jest głównie wykreowany przez osoby, które nigdy nie będą używały tego komputera.
@LubieKiedy: mojego Air kupiłem w X-KOMie (oficjalny reseller), z ich aukcji na Allegro (często mają tam niższe ceny niż w głównym sklepie internetowym). Teraz za bardzo nie szukałem (pewnie będę musiał kupić bezpośrednio przez Apple Store, bo chce customową wersję) ale wystarczy, że po znalezieniu oferty, sprawdzisz czy sklep jest oficjalnym resellerem https://locate.apple.com/pl/pl/ Wtedy nie powinno być żadnych problemów z oryginalnością sprzętu oraz, w razie problemów, z oddaniem komputera na gwarancję.