Wpis z mikrobloga

JPRDL!!!
Słyszałem, że fanpejdż Wychowany na Trójce to #rakcontent, ale nigdy nie przypuszczałem, że az tak mocny. ZOBACZCIE JAKIE RZECZY WYPISUJE ON NA TAMTYM FANPEJDZU!!!

Trójka -- jedyna ostoja kultury w mediach publicznych po roku '89

Słuchamy dzisiaj "moozy" tylko z winyli (lub CD w dobrej jakości), nigdy z kaset czy "laptoppów". Na znak protestu zachęcam do wrzucania w komentarzach zdjęć ze zniszczonymi kasetami. Niech wszyscy to zobaczą!!!

"The Dark Side of The Moon" Moną Lisą rocka progresywnego, "The Division Bell" Sądem Ostatecznym muzyki, a "Wish You Were Here" Bitwą pod Racławicami pięciolinii. Piękno, sprawiedliwość i zwycięstwo. Seks, majestat i wola walki. Tajemnica, rozum i sprawność fizyczna.

PS Proszę nie zwracać uwagi na fakt, że muzeum wcześniej zorganizowało podobny "przegląd twórczości" profanowi Bowie'mu. Było to za czasów innej władzy -- mrocznych lat londyńskiej "dobrej zmiany", kiedy "kupczono" stanowiskami na miarę polskich PiŚdzielców mordujących konie w stadninach podlaskich. Na szczęście tamta "elyta" przeminęła wraz z objęciem stanowiska przez nowego Burmistrza w Londynie.

Zostawiłbym tę sprawę, gdyby nie pewne tajemnicze zjawisko... Poniżej znajduje się okładka albumu (winyla) "The Rise And Fall Of Ziggy Stardust And The Spiders From Mars" ("Wzloty i Upadki Zygmunta Pyłzgwiazda i Pająków z Marsa" -- tłum. Wychowany na Trójce, przy okazji, jak to mówi młodzież "btww" -- co to za durna nazwa??). Przypatrzcie się uważnie... Bohater tego obrazu stoi "pod domem", a nad jego głową widnieje szyld "K. West" ("Kanye West" -- tłum. Wychowany na Trójce)...

Po pierwsze -- w najnowszym odcinku Ryszard Makowski z pewną dezynwolturą nawiązuje do jednego z najgorszych zespołów w dziejach Ameryki, "coverając" ich "przebój". (Taking Hats to ci, którzy zepsuli Rocka, czyniąc z niego jakąś potańcówkę dla troglodytów i innych dzikusów).

Jean-Michel Jarre -- piewca ideałów Solidarności, pierwszy i ostatni muzyczny innowator, Jedyny Artysta Elektroniczny, Którego Da Się Słuchać, Człowiek, Który Okiełznał Syntezator i Nadał Mu Ludzki Wymiar, elektronik progresywny, mistrz lat 70.


Lubię Pink Floyd, Queen, Dire Straits i tym podobnych, ale gdy czytam wypociny tego nadętego, aroganckiego bufona, który zdaje sie dostawac erekcji na sam dźwięk słowa "Dave Glimour", to aż mi się nie dobrze robi. ()
TEN KOLES TO MUSI BYĆ TROLL, COS TAKIEGO NIE DA SIE PISAC NA POWAZNIE!
#muzyka #wychowanynatrojce #radiowatrojka #rakcontent #rakinstant ##!$%@?ŻE
Stooleyqa - JPRDL!!!
Słyszałem, że fanpejdż Wychowany na Trójce to #rakcontent, ale ...

źródło: comment_zhVjlwFmLkbmrhrfABV9AhSZAl0TeM41.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz