Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Historia jak każda inna. Złamane serce. Nie moge zapomnieć o ex. Co robić? Chcę zakochać sie w kimkolwiek na siłę tylko żeby nie myśleć o byłym. Próbowałam spotykać się z nowymi ale nie wychodzi, nie interesują mnie pod innym względem niz przyjacielski. Choć z byłym nie było anielsko to czułam sie przy nim jak przy nikim innym...

#zwiazki #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania jest takie powiedzenie - malpa nie puści gałęzi, póki nie złapie kolejnej

Ratowanie siebie poprzez inny związek jest przejawem już chyha najwyższego uzależnienia się od kogoś i niskiej samoocenie
Zaraz będzie wysyp porad jak znaleźć kogoś,a prawda taka,to najpierw prowadź sobie ze sobą,bo byx szczęśliwym z kimś to byś szczęśliwym że soba samym,a nie zapychac życie drugim człowiekiem i w nim się realizować
Taki sam błąd jak rodzice,którzy spełniają się we
@Koritsu: przez tydzień po pacyfistycznym byłem nieobecny...zresztą,do dzisiaj mam łzy jak oglądam finał na YT ()

btw.szanuję za ava i opis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania

zapomniałam napisac ze czasu minęło juz sporo... bo ponad 7 miesięcy


Może jeszcze troszkę potrzebujesz czasu? Pamiętaj, że wchodząc w związek na siłę zranisz druga osobę. W przyszłości ktoś może i Ciebie w ten sam sposób potraktować. Zastanów się czy byś tego chciała - być czyjąś alternatywa czy priorytetem? Jak coś to PW bo i tak dzisiaj nie zasnę ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: ej, zapisz sie na silke, przeczytaj kilka ksiazek, rozwijaj pasje, lub to co robisz, badz szczesliwa sama ze sobą a nie dzięki komuś.
A jeśli potrzebujesz - wygadaj się przyjacielowi albo przyjaciólce przy wodce na byłego, wyznaj wprost co jeszcze czujesz, co wciaz cie boli, przyznaj sama przed sobą o co chodzi. Ale potem zostaw ten etap za sobą i żyj własnym życiem.