Wpis z mikrobloga

Zapytam w #motocykle, bo w #motogp nie wszyscy siedzą - czy obecna cena (do 15.01) za złotą wejściówkę na Brno jest atrakcyjna ? Obecnie stoi ona po 68-69E, więc +- 300zł, a niestety nie pamiętam, po ile były bilety wcześniej, tzn. na wyścig w 2016. Chodzi mi o to, żeby się nie okazało, że teraz spinam dupę i kupuję, a później będą niewiele drożej -.-
  • 12
@misza_zg: o widzisz, jak patrzyłem parę tygodni temu na ich stronę, to jeszcze nie było tam cennika, teraz rzeczywiście wychodzi tam dobre 40zł taniej aniżeli przez motogp.com czy innych pośredników.

edit: hm... ciekawe. Jak wejdzie się na ich stronkę po angielsku, to po kliknięciu kup bilet mówi "nie można kupić biletu", a jak się wejdzie na czeską wersję, to można kupić o_O
@gerard-kowalski: jeżeli bym już jechał, to wstępny plan jest taki, że jak będzie pogoda, to moto, jak nie (ciągły deszcz czy coś w tę deseń), to auto. Ale póki co, to waham się czy kupować te bilety, bo w sumie jeszcze nie pytałem, czy ktoś się wybiera, czy byłoby z kim jechać, bo samemu to w sumie tak trochę kichowato >.>
@misza_zg: pytanie do Ciebie, czy takie oto luźne wyliczenia odnośnie kosztów są zgodne z rzeczywistością ?
bilet GOLD = 275zł
800km * 20-30-40zł = 160-240-320zł
nocleg 2*80zł = 160zł
jedzenie 3*50 = 150zł
@noriad: zawsze znajdziesz ekipe do której będziesz mógł się podłączyć, my ostatnim razem przygarneliśmy łącznie 4 osoby na nasze poletko:)

Co do kosztów biletu i paliwa nie ma co dyskutować, jeżeli chodzi o jedzenie to bardzo blisko toru jest Tesco i można zaopatrzyć się w tanie jedzenie. Na samym torze jedzenie w cenach 10 - 30 zł - frytki, hamburgery, kiełbaski itp itd.

Nocleg obowiązkowo na polu namiotowym!
W załączniku masz
Pobierz m.....g - @noriad: zawsze znajdziesz ekipe do której będziesz mógł się podłączyć, my ...
źródło: comment_QjzIxmabUaOj4VBz46CjNZ4wZsM4efDo.jpg