Wpis z mikrobloga

mieszkam w takim wypiżdziewie w którym mam internet z orange 5mb i to max co może być, a najbardziej boli fakt że mieszkam 2km od miasta w którym są światłowody i mają tam nawet 300mb.
Jest jeszcze net radiowy i tam max predkosć to 12mb, ale odstrasza cała masa opłat, kar i dodatkowych opłat np za router z wifi, za odblokowane porty itp,

zastanawiałęm sie nad netem mobilnym ale wszedzie są limity doradzicie coś?
dużo gram wiec przydał by sie szybki net z małym pingiem i sporo sprzetu by działało po wifi bo jedna stacjonarka, 2 laptopy, 4 smartfony, smart tv z netflixem(chciał bym w 4k wiec net min 25mb), xboxe one s.

#pcmasterrace #komputery #internet #it #orange #play #xboxone #xbox360
  • 10
@Antito: tak mam, ale np internet z play niby bez limitu ale tak naprawde ma limit 100GB, wiec wystarczy pbrac jakąs gre na xboxa obejrzec coś w dobrej rozdziałce na netflixie i po limicie
@Takezo: tragedia XD mam radiówkę, ceny połowę niższe a ten pakiet dom za 7 zł to już całkiem XD Brak im zdrowej konkurencji.

Router możesz wziąć na własność, ale dużo lepiej dokupić coś lepszego jeśli chcesz mieć taki zestaw w domu jak mówisz ale przy najwyższym pakiecie maksymalnie czeka cię 720p patrząc po prędkościach (mam identyczny setup na chacie)
@Takezo: Mnie boli dupa że dokoła każdy ma światłowody ale akurat mieszkam pomiędzy domkami i tutaj nie dochodzą światłowody a są centralnie 50 m od domu :O i muszę mieć plusa z lejkiem do 8 kb/s xD