Wpis z mikrobloga

Drogie #rozowepaski. Mam naturalnie cienkie wlosy i na dodatek mam wrazenie ze od jakiegos roku intensywniej wypadaja (spowodowane choroba). Zdrowo sie odzywiam, zero alkoholu, papierosy i kawa baaardzo zadko. Uzywam masek biovax i zauwazylam ze wyrasta mi juz duzo nowych wloskow. Co jeszcze moglabym zrobic, zeby im pomoc? Jakis szampon (teraz uzywam dla dzieci johnsons baby)? Suplementy (nie za bardzo wierze w ich dzialanie) ? Nie musi byc tanio byle skutecznie. #uroda #kosmetyki #wlosyboners
  • 43
@co-to-ma-byc w okresie zwiększonego zapotrzebowania biorę Falvit, bardzo dobry zestaw witamin. Polecam brać początkowo codziennie przed tydzień lub dwa, a potem co drugi dzień. Miałam niedobory i czułam się źle, szybko poszukam różnicę, organizm zaczął lepiej funkcjonować po kilku dniach już. Tylko nie przesadać, bo jedna tabletka zaspokaja 100% zapotrzebowanie na niektóre składniki.
@co-to-ma-byc: rok temu miałam podobny problem z wypadaniem. Kupiłam tabletki biotebal i brałam je przez 3 miesiace. Efekt jest taki, że do tej pory problem z wypadaniem włosów nie powrócił, a dodatkowo bardzo wzmocniły mi się paznokcie.
@co-to-ma-byc: miałam podobnie rok temu :) do cienkich włosów uważaj z wcieraniem masek/odżywek w skalp bo szybciej przetłuszcza. Szampon, który napisałaś może odnieść odwrotny skutek - zawiera mocny detergent i bardzo odtłuszcza zarówno skórę jak i włos, lepiej kupić szampon bez silnych detergentów - paradoksalnie po jakimś czasie będziesz mogła myć włosy rzadziej. Z wcierek mogę polecić 3 przetestowane na sobie:
1. Jantar (tak, ten w szklanej butelce, polecam kupić atomizer