Wpis z mikrobloga

  • 0
@Miniaa serio? Ja biorę od paru dni i czuję się fatalnie. Zaraz po zazyciu umiera mi gardło i przelyk, a mięśnie i kości mnie bolą tak, że nie mogę spać, chociaż jeżeli chodzi o te kości to też niekoniecznie musi być kwestia leku, dlatego jestem ciekawa czy ktoś może miał podobnie :)
  • Odpowiedz
  • 0
@lilimonco hmm, nie będę wchodzić w kompetencje lekarza, ale ulotkowo mogą być takie objawy uboczne. Na początku chyba miałam lekkie drżenia i ból mięśni nóg. Przeszło.
  • Odpowiedz
  • 0
@drwxr w dzieciństwie brałam inne leki, ale lekarz przerwał leczenie (?) i teraz gdy poszłam do lekarza, to od razu przepisał mi to plus na nagle wypadki Ventolin
  • Odpowiedz
@lilimonco: Może za dużą dawkę masz tego Salmex albo sam w sobie na Ciebie tak działa. Ja biorę Symbicort 160 od paru lat i nie miałem nigdy takich objawów. Różowy ma wersje 320 i w sumie też nie miała nic takiego oprócz tego, że jej nawet taka duża dawka mało pomaga.
  • Odpowiedz
  • 0
@drwxr dostałam tą średnią dawkę, 250, jeżeli dobrze pamiętam. Zobaczymy, jeżeli nadal się to będzie utrzymywało, to może dostanę coś w zamian... Być może to kwestia przyzwyczajenia się organizmu do leku
  • Odpowiedz