Wpis z mikrobloga

@CronweII: @peperone: @gibpotatoe: mama na mnie nawrzeszczała chwile przed wigilia (jesteśmy same) rozpłakałam się i ona stwierdziła ze wszystko popsułam bo płacze i się nie odzywała zjadła sprzątnęła ze stołu i zamknęła się w łazience. Mamy trudna relacje ale tak słabo jest pierwszy raz
  • Odpowiedz
@SkinnerBox ehhhh współczuję ale u mnie podobnie jest. Przywykam do inb. Lepiej nie będzie ale przywykniesz. Teraz tylko zależy czy tobie zależy na polepszeniu sytuacji więc spróbuj, będziesz miała czyste sumienie
  • Odpowiedz
@SkinnerBox: Przynajmniej wiesz na czym stoisz. U mnie pomimo pełnego składu, tak zakłamanych ludzi, którzy jeszcze wyzywali się dziś rano (nie wspominając o całym roku) dawno nie widziałem, i takiej szopki. Wszyscy podczas kolacji i chwili łamania się opłatkiem (podczas której nie uczestniczyłem, stałem z boku i swój kawałek opłatka zjadłem sam) dobrze zdawali sobie sprawę z tej tandety jaka tu sie odjaniepawliła (chyba przede wszystkim prze zemnie) ale było
  • Odpowiedz
@Freakz: Mam podobne nastawienie. Dawno zrozumiałem, że na siłę nikogo nie zmienię a święta w 2016 roku mam jedne. Więc siedzę sobie, sączkę winko, spędzam czas z zmyślonymi kolegami na mirko i oglądami Kevina ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz