Wpis z mikrobloga

@Naxster: pisząc, że rysuje miałem na myśli, że "łatwo" przychodzi mi tworzenie, konstruowanie czy wymyślanie takich wzorów. Na nic umiejętność obsługi programów 3D jeśli w głowie pusto... Robie takie rzeczy na ścianach i papierze, chcę spróbować na kompie a moje dotychczasowe doświadczenie z całą pewnością będzie przydatne, utrzymanie odpowiednich proporcji, kształtów, lini, odcięć, przejść,cieni, perspektywy, dynamiki itd itd. Nie trafiłeś na gamonia, który myśli, że kilka bazgrołów zrobi ze niego
  • Odpowiedz
@Mijagii: chodzi mi o to ze w 3d tylko rzexbi sie na spontanie. Tak to najpier bedziesz musial zrobic projekt 2D i go odtworzyc.
Po prostu sa to odrebne umiejetnosci kopletnie. Mozliwosc zrobienia aobie wzoru, projektu sie przyda ale cala reszta to skille ktore bedziesz musial posiasc dopiero
Perspektywe robi kamera jak w fotografi, cienie powstaja same od swiatel jak w fotografii. Do oceny czy jest ok, jasne skille artysty
  • Odpowiedz
@Naxster: wiem, że to dużo pracy, nauki itd. miałem kiedyś przygodę z Corelem, zaczynałem nie znając ani jednej funkcji, skończyło się tak, że sprzedałem logo pewnej firmie i zrobiłem kilka projektów koszulek, które trafiły do sklepów.
Także jak widzisz, jestem uparty i lubię łamać sobie głowę na takich wyzwaniach ;)
  • Odpowiedz
@Mijagii: WIDZĘ ŻE MAMY TO PRAWDZIWEGO SPECJALISTE ARTYSTĘ. JAK OTWORZYŁEM CORELA TO WSZYSTKO UMIAŁEM.

SZKODA #!$%@? ŻE KOREL TO JEST GUWNO NIE PROGRAM A UŻYWANIE JEGO WYGLĄDA NA ZASADZIE "KLIKNIJ W KOŁKO A NARYSUJESZ KÓŁKO"

Ten wrzut którego pokazałeś, dla dobrego grafika 3D będzie zadaniem skomplikowanym i czasochłonnym, a zrobienie czegoś takiego przez laika grafiki komputerowej jest NIEMOŻLIWE. Może skończysz taki projekcik w tydzień, ale jak nigdy nie miałeś styczności z 3d to szczerze, bardzo szczerze
  • Odpowiedz