Wpis z mikrobloga

@czarnyzawias i pamiętaj że przez szczelinę bankomatu przechodzi max na raz 3700 pln . wiec zawsze jest to magiel na kilka razy. dobrze też wiedzieć kiedy napełniają bankomat , bo jeśli przyjdzie wypłacać po 100 osobach co na rynek szły na zakupy i wypłaciły albo ktoś brał 10k na samochód to raczej czeka Ciebie rajd po bankomatach.....
@snwptest: ze skrilla o którego pytał kolega, z tego co wiem max 1000 zł dziennie kartą, no chyba ze ma vip, czy jakieś tam platynowy status to może są inne limity, albo ich brak, ale gdyby je miał to nie pytałby o wypłatę, bo żeby się do takiego poziomu dobić musza być obroty, więc podejrzewam że to zwykła karta.
@virus1201: @MelomanBTC: @radam593:
dzięki za odpowiedź

Z tego co widzę wypłata bez weryfikacji to tylko1000€ całościowo. Więc w moim przypadku jakbym zamówił teraz kartę to mogę wypłacić trochę ponad 4300zł w 5 dni i na tym koniec.
Żeby wypłacić więcej muszę potwierdzić tożsamość, nie wiem czy jest sens w to sie bawić czy po prostu przelać 15k bezpośrednio na konto bankowe (z serwisu z którego chcę się wypłacić).
Czy
Pobierz czarnyzawias - @virus1201: @MelomanBTC: @radam593: 
dzięki za odpowiedź

Z tego co...
źródło: comment_1Zlv0llIzB2p3kmE8bHH4f3sdnGeToly.jpg