Wpis z mikrobloga

Robię #rozdajo nasion papryk których nie wysieję. Szkoda by się marnowały, a tak być może kogoś dupa zapiecze przed jesienią, nawet ze dwa razy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oprócz tego pełnią rolę dekoracyjną kuchni i korzystnie wpływają na nasze zdrowie.

BHUT JOLOKIA YELLOW Skala ostrości: 1-10: 10+ (800.000-1.000.000 SHU)
CONGO TRINIDAD Skala ostrości: 1-10: 8 (150.000 ~ 300,000 SHU)
7POT PRIMO Skala ostrości: 1-10: 10+ (<780.000 SHU)
W każdym po 10 nasion.

Wśród plusujących, losowanie za pomocą #mirkorandom 26.12.2016 o godzinie 15:00.

#chili #chilihead

N.....h - Robię #rozdajo nasion papryk których nie wysieję. Szkoda by się marnowały, ...

źródło: comment_geib2x85eoIUEBfN4vwEfg30aNN89rqz.jpg

Pobierz
  • 33
@Nebayh:
JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO "OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA #!$%@? WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE #!$%@?, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO #!$%@?ŁBYM STAREGO
@Nebayh: Zjadlem kiedyś z bratem na raz Carolina reapera. Ja się popłakałem, on dostał czkawki. On czkając się śmiał ze mnie, że płacze, ja płacząc śmiałem się, że on czka śmiejąc się. 20 minut to trwało. Najlepsza dawka endorfin jaką zaliczyłem w życiu. Polecam ostre jedzenie, najlepiej smakuje konsumowane grupowo ;) !
@Nebayh: Właśnie nie chciałem tego pisać, z racji tego, że niektórych to brzydzi ;> i rozmawianie na temat wydalania bywa często postrzegane jako obleśne co wg mnie jest jak najbardziej naturalną częścią naszej egzystencji. Otóż z racji tego, że po 5 minutach od konsumpcji papryczki wypilem litr mleka (co niestety tylko pomagało na chwile). Dopiero wypłukanie ust spirytusem pomogło zgasić pożar. Problem jest taki, że mam realną alergię na laktozę (nie