Wpis z mikrobloga

a ludzie dalej dają #!$%@?


@kys23: tia... thank you from the mountain!

Logiczne, że nie kupisz szosówki do jazdy po górach, ani nie kupisz Ferrari do jazdy w terenie. Różni ludzie maja różne wymagania i gusta. A z resztą... Szkoda szczępić ryja.


Z ta analogia to tez trafiles kulą w płot. Jak już chcesz motoryzacyjną analogię, to raczej 2 sportowe fury, z których jedna nie jest tak dobra jak druga, do
@kys23: kolejny post bez sensu, thank you from the mountain za udział w dyskusji...

W stosunku do telefonów raczej ma się podobne wymagania, zwłaszczą jeżeli chodzi o flagowce. Poza tym mi chodzi o to, że jedna strona ma ograniczenia, a druga nie.

Cena ma akurat znaczenie bo różnica między iphone7, a np. galaxy s7 to ~700zł.
@kys23: no ładnie wycinasz cytaty, czyżbyś w wyborczej dorabiał? ;)

zwłaszczą jeżeli chodzi o flagowce


Liczy się cena za, która można dostać topowy telefon tu i teraz, to już jest tylko i wyłącznie appla wina, , że się spóźnia i musi gonic konkurencję...

Apple iPhone 7od: 3.039 zł »
Ceneo od 3.039 zł w 31 sklepach

Samsung Galaxy S7od: 2.277 zł »
Ceneo od 2.277 zł w 49 sklepach
@trololo55: kolejny moher. mialem kilka samsungow ma androidzie, a od jakiegos czasu mam iphona. roznice sa ogromne. jedna sprawa to osobiste wymagania, a druga to bezdyskusyjne roznice. Plynnosc systemu, aplikacje, zywotnosc baterii, wykonanie. Pod tymi wszystkimi wzgledami produkty apple bija na glowe pozostale, a do tego dochodza jeszcze tablety i komputery. Przestan gadac glupoty, ze ludzie kupuja produkty apple tylko z uwagi na marketing. znaczna wiekszosc profesjonalistow z dziedziny mediow, IT,
ktorzy najzwyczajniej na swiecie nie maja kasy na sprzet apple i w tylek ich to gryzie, albo zydza kase na porzadny sprzet, ale w logice brakuje im spojnosci


@jakobsoon: Tak myślą ci, którzy przepłacili za wątpliwy sprzęt, patrząc w stronę osoby z tańszym i lepszym smartfonem ;)

PS. Swoją przygodę ze smartfonami zaczynałem od Apple, teraz mam już drugi tel z Androidem, jest lepszy do tego nikt nie narzuca ci głupich