Wpis z mikrobloga

@llllllll: "ale ona nie napisała apelu o zabijanie karpia nożem, tylko o niezabijanie karpi, bo one się boją i je to boli" A umiesz czytać? Pomogę - "nie kupujcie żywych karpii" to nie to samo co sobie wymyslileś wyżej. Chodzi tylko o to, żeby nie powodować większego cierpienia niż jest to konieczne (kup martwą rybę, zabitą po wyciagnieciu z wody, nie męcz jej pare godzin) Można się z tym nie
  • Odpowiedz
@llllllll: Ośmieszasz sie. Piszesz tak jakby oglaszali sie mordercami dzieci a potem wykazywali hipokryzja bo bronią ryb. Otóż problemem w twoim rozumkowaniu jest to, ze nie uważa aborcji za cos złego i zarodka za człowieka. Możesz sie z tym spierać, ale nie wyśmiewać bronienia ryb bo co to ma do rzeczy. To wg ciebie ludzie popierający aborcje powinni byc np. Za znęcaniem sie nad psami bo przeciez nawet ludzi mordują?
  • Odpowiedz
Podziwiam ludzi, którym chce sie w o babrać. Kiedy ja na eleganckosci panieruje sobie filecika, to Ci patroszą rybę. Raz ze stara czasu, dwa dość obrzydliwe, zwłaszcza jak ktoś robi to nieumiejętnie. Zeby to jeszcze karp jakis zajebiscie smaczy był, ale to ryba ta przeciętna, ze szkoda gadać. No ale tradycja!
  • Odpowiedz
@llllllll bardzo rzadko zdarza mi sie próbować pouczać ludzi przez internet, ale mimo wszystko spróbuję. Nawet nie wyobrażasz sobie, jaką tragedią dla rodziców jest uszkodzony płód i aborcja. Mimo to rodzenie dziecka, które umrze np po tygodniu i będą musieli na to patrzeć jest niewyobrażalnie gorsze. Nie wypowiadaj się proszę w tematach o których nie masz pojęcia
  • Odpowiedz
@llllllll: tak ogólnie to myślałem, że ta Ostaszewska to spoko kobita jest, zwłaszcza takie wrażenie mogło się odnieść po Pittbulu, a tu #!$%@? albo debil albo po prostu poprze wszystko, byleby widoczny był jej ryj i nazwisko.
  • Odpowiedz
@llllllll: nie #!$%@?

czarnych protestach popierających aborcję


tylko czarnych protestach podtrzymujących prawo do dokonania aborcji. Różnica niby niewielka ale jednak kluczowa. Nie wiem co i kto naopowiadał czy nawypisywał na portalach, które oglądacie ale ja - #!$%@?ąc od moich poglądów na sprawę - nie widziałem nikogo kto tam lobbował za prawem do aborcji na życzenie.

Istotą czarnego protestu było utrzymanie statusu quo w obecnym prawie czyli zezwalanie na aborcję w
  • Odpowiedz
ale ona nie napisała apelu o zabijanie karpia nożem, tylko o niezabijanie karpi, bo one się boją i je to boli...


@llllllll: chyba wyraźnie w proteście jest napisane żeby nie kupować ŻYWYCH KARPI. w wypowiedzi którą dałeś na skrinie w swoim wpisie jest CAŁE ZDANIE o tym żeby kupować ryby już przygotowane, ryby w płatach. nie chodzi o to, żeby wogóle nie jeść mięsa/ryb tak jak mnóstwo idiotów w tym
  • Odpowiedz
nie chodzi o to, żeby wogóle nie jeść mięsa/ryb tak jak mnóstwo idiotów w tym wpisie uważa


@a665321: ale ja napisałem wyraźnie we wpisie "protestuj przeciwko kupowaniu żywych karpi, bo biedne rybki czują stres i ból", więc mnie ta uwaga nie dotyczy
  • Odpowiedz
@llllllll: później sprecyzowałeś że uważasz że ona protestuje przeciwko zabijaniu karpi w ogóle.

ale ona nie napisała apelu o zabijanie karpia nożem, tylko o niezabijanie karpi, bo one się boją i je to boli...
  • Odpowiedz