Wpis z mikrobloga

@Trawker: Spoko spoko w poprzednim temacie było widać kto jest fanboyem ;)
"na 1050 pograsz co najwyżej w picipolo xD"
"no to jak lubisz sie frajerować to bierz 1050 xD"

Darujcie sobie te hejty.
Od początku chciał nvidie i ma.Have fun.
@Protein: Ja miałem wiele Radeonów oraz Nvidii, i jedyne co jest dla mnie minusem w radeonach to brak shadowplay ktore przydaje sie raz na rok, ale jak juz sie przyda to fajne pamiatki są ( beka w csie + ts etC) Czekam na CPU AMD <3
@Protein: bez narzutu fps? Ja shadowplay mam wlaczony zawsze od wielu mscy i nigdy nie zauwazylem spadku fps czy cos (zauwazalnego) robie ejsa w CSie alt+f9 i siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tych wszystkich co mówią, ze to nie sprzęt do grania...

Kupiłem ostatnio GTX 1050, (fakt, OP trochę przepłacił za TI). Gry na średnich chodzą po 50-80fps... Na najwyższych z 40-50... A i tak różnicy za bardzo nie widzę między średnimi a wysokimi podczas rozgrywki, chyba musiałbym się bardziej przyjrzeć...

Na razie wystarczy, żeby najwnosze gry płynnie chodziły... nie wiem po co jaki #!$%@? dokładać drugą połowę 500zł za kartę i tylko
Na razie wystarczy, żeby najwnosze gry płynnie chodziły... nie wiem po co jaki #!$%@? dokładać drugą połowę 500zł za kartę i tylko masz 5-10fpsów więcej...


@Damianowski:

Że co?! Za 40 zł więcej jest Radeon 470, który ma w przykładowym Battlefieldzie 1 40 fps więcej a średnio po 20- 30 fps więcej od 1050 Ti w innych tytułach... Czytaj wszystkie komentarze. Dlatego taka beka z opa jest.