Wpis z mikrobloga

@maciej-kalina: jak po chrzescijansku to biblie albo medalik, jak modnie to jakies srebrne coś z pamiatkowym grawerem w ladnym pudeleczku, jak praktycznie to jakies akcesorium do dziecka typu siedzidło bujadlo czy fotelik do karmienia, jak na bogato to forsa..
@DzemZeSwinki: bez przesady
@midori: dzięki za dużo pomysłów. Z tą biblią to niegłupie, bo tak adekwatnie do okazji. Tylko musiałbym poszukać jakiejś dla dzieci.
@damian-zych: kasa to już dla mnie ostateczność. Jak nic nie uda mi się kupić to wtedy kasą się poratuję, ale wolałbym nie. A "jakąś" pamiątkę to wiem, tylko problem w tym jaką hehe.
@acidd: ten uczniaczek szczeniaczek brzmi nieźle hehe. zaraz poszukam co to takiego w necie.
@damian-zych: w sumie ta pamiątka kryształowa z aniołkiem niezła. rozumiem, że tą dedykację na niej można dowolnie sobie zmieniać? poszukam też tego w necie.
@Galactus: @PerfectWoman: biblię to już na pewno kupię, bo pomysł świetny. a z tym łańcuszkiem to nie wiem, bo coś druga chrzestna mówiła, że chyba będzie brała. muszę dopytać.
W
@maciej-kalina: Szczeniaczek Uczniaczek jest rewelacyjny, ale imho lepszy np. na 1 urodziny.

Pomyśl o jakiejś wyjątkowej pamiątce. Ja zrobiłam furorę spersonalizowaną książką zamówioną TUTAJ - mama i babcia chrześniaczki podczas czytania płakały jak bobry ze wzruszenia ;) Pomysł podrzuciła mi przyjaciółka, której synek dostał taką książeczkę od swojej chrzestnej. Młody ma teraz 3 lata, bardzo lubi oglądać i chce, żeby mu czytać opowieść o NIM :)
Do tego medalik, łańcuszek i
@maciej-kalina: z biblii to polecam tez "Moja Biblia z okienkami" (wyd Swiety Wojciech). Bardzo atrakcyjna dla dzieciakow, krotkie proste historyjki i otwierane okienka do kazdego fragmentu. W ksiegarniach stricte katolickich czy takich z dewocjonaliami jest spory wybor
@midori: dzięki bardzo! udało mi się znaleźć tą biblię w księgarni i faktycznie w mojej ocenie dla dziecka idealna.
@faramka: niestety na książkę było już za późno, ale może wykorzystam ten pomysł przy innej okazji, bo chyba można je zamawiać tez na inne okazje.
@damian-zych: a Tobie dzięki za pomysł, bo znalazłem ostatecznie ten kryształ w sklepie internetowym i zamówiłem, dokładnie ten wzór z aniołkiem. Rodzice dziecka wydawali się