Wpis z mikrobloga

@wuju84: Cześć. Nie napisałeś ile pieniędzy jest potrzebne. Szczere mówiąc kiedyś nie wierzyłem w pozamedyczne metody leczenia. Natomiast całkiem niedawno poznałem grupę osób która pomaga skutecznie leczyć ciężkie choroby które wymieniłeś sposobami naturalnymi o czym sam się przekonałem. Nie musi być to tak bardzo drogie. W przypadku moich znajomych skuteczna walka z rakiem swojego syna pochłania nie więcej niż kilkaset złotych miesięcznie z czego wiele wydatków jest opcjonalna. Doktor który pomaga ma na swoim koncie również niejedną skuteczną walkę z glejakiem. Te metody może nie są nielegalne ale głośne mówienie o nich nie jest bezpieczne w środowisku lekarskim. Jeśli potrzebujecie pomocy i chcielibyście kontaktu z Doktorem (oraz jego zespołem), jestem w stanie załatwić nawet osobisty kontakt (w wielu miejscach w Polsce). Telefoniczny również jest możliwy jeśli chcielibyście wcześniej się więcej dowiedzieć. Pozdrawiam.
  • 7
mój mail: SchmidtDawid@gmail.com

I preferuję kontakt mailowy. Ogólnie to nie jest tak, że podam kontakt do osób które się tym bezpośrednio zajmują bo by nie miały życia. Mogę spotkanie lub kontakt telefoniczny umówić. Sam trochę ogólników mogę zdradzić. Co do szczegółów to nie mam jeszcze takiej wiedzy. Jeśli byłby potrzebny mój kontakt telefoniczny to mogę podać swój numer jeśli ktoś woli porozmawiać przez słuchawkę.