Wpis z mikrobloga

Spróbowałem po raz pierwszy #ps4 remoteplay na PC, którym został obwieszczony z takim wielkim hukiem i... jprdl jakie to jest słabe ( ͡° ʖ̯ ͡°) input lag, gra wygląda na max 20 fps, kompresja wideo widoczna momentalnie, nawet dźwięk gorszy.

Czy ktokolwiek tutaj używa tego na codzień i co nim kieruje???. Tak to jest takie gówno jak na poniższym filmiku, przy czym jakość po lewej stronie i tak jest sporo lepsza bo tu macie kompresję na źródle + kompresję youtube.
rtone - Spróbowałem po raz pierwszy #ps4 remoteplay na PC, którym został obwieszczony...
  • 4
@rtone: gram często na PSVita Remoe Play i wszystko śmiga. Sprawdzałem na PC i też jest ok, ale tylko na kablu albo wifi 5GHz. Porównując do streamowania gier z PC na Steam Link albo na NVIDIA Shield to rozwiązanie Sony jest bardziej dopracowane.
@rtone:

gra wygląda na max 20 fps


Chyba nie ustawiłeś w aplikacji frameratu na wysoki, domyślnie jest standard. Gra powinna wyglądać równie płynnie co na ps4, przynajmniej u mnie tak jest. Reszta to do pewnego stopnia kwestia netu, nawet po kablu przy necie 100/10 miałem drobne problemy, natomiast po wifi, mimo że zasięg dobry i wg speedtestu parametry nie spadają znacząco, nie dało się grać, co chwila problemy z jakością, przerywania