Wpis z mikrobloga

@luki201: Nie siedzę teraz w torrentach, więc najlepiej przejrzyj tag. Jak chcesz to możesz się bawić, tylko nie ściągaj polskich filmów, bo może być niewesoło.
@luki201: Nie jest chyba tak źle, choć w ostatnich miesiącach padło kilka naprawdę dobrych stron.

Co do polskich filmów to jak nie udostępniasz (np. ściąganie z serwisów hostujących), to możesz pobierać i jest to legalne.

Natomiast w ostatnim czasie połączenie: publiczne torrenty + polskie filmy może oznaczać kłopoty. Jest dużo przypadków wezwań na policję, albo i od razu wjazdów na chatę i rekwirowania całego sprzętu. Zgłoszeniami zajmują się niektóre kancelarie, które
@luki201:

Gwarancji dać nie mogę, ale z moich obserwacji jest to dużo bezpieczniejsze (nawet na publikach). Nie słyszałem jeszcze (a trochę o tym czytałem), by ktoś ścigał np. za jakiś zagraniczny serial. Tylko raz coś mi się przewinęło, że były kłopoty z filmem Dallas Buyer's Club, ale nie wiem czy to nie plotka.

Ale filmów polskich z publicznych torrentów, tak jak pisałem, wystrzegałbym się jak ognia.