Wpis z mikrobloga

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I ZDOBYWANIE KUPONÓW BĘDZIE MOŻLIWE TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD TYLKO GENERUJĄ BEZWARTOŚCIOWE KUPONY 1/5.
@foxbond: > Ktoś jeszcze cebuli na kuponach $2/2.01

Ja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Robiłem nowe urządzenia w emulatorze KOPLAYER, ale już coś nie idzie. Pojawiają się przedmioty na głównej "New user promotion", ale po kliknięciu Buy now od razu przenosi do rejestracji. Po rejestracji i zalogowaniu nie dodaje kuponu.
W jaki sposób robisz nowe konta?
@seattle: Dzisiaj własnie robiłem na tymczasowych kontach/bez rejestracji. Maile są z wczoraj, gdzie też kazało mi się rejestrować, po rejestracji kazało jeszcze weryfikować mailem no i już mogłem się cieszyć kuponem :v
@foxbond: Mi teraz już nawet tymczasowe konta nie działają. Jeszcze kilka godzin temu działały, po kliknięciu na głównym ekranie "New user promotion" i "Buy now" pokazywało cenę po odliczeniu kuponu (np. 0,04) i kupon był w My account -> My coupons. Teraz od razu przenosi do rejestracji, a po rejestracji i zalogowaniu nie dodaje kuponu. Na różnych emulatorach ani nawet na innym IP też nie działa.
@seattle: (chyba:)

Jak tak miałem to po rejestracji i zalogowaniu zamykałem aplikację (calkowicie). Uruchamiałem jeszcze raz i <5 sec wyskakiwały te oferty (ładowarka/światełko/case/itd z ceną pomniejszoną o kupon $2) wybierałem jedną z nich, następnie w prawym górnym rogu otwieramy menu, cart i kupujemy już nasze rzeczy z kuponem :)